Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök egy lánynak vagy csak baratként tekint rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem és az utóbbi 1-2 napban suli után mindig együtt mentünk ki (az egyik barátom ilyenkor midig ott volt velünk mindig ott volt velünk) . Mindig ha szemezni akarok vele akkor egy-két másodperc múlva elhúzza a fejét,és mindig ha a közelében vagyok akkor mosolygok rám. Mindig próbája tenni a nagyot, ha talákszunk akkor mindig a keresztnevemen szólít.És akármilyen kérdést felteszek arra válaszol.

2017. máj. 25. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve meginni valamit kettesben, ott majd tudtok beszélgetni. Nem veszítesz semmit.
2017. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből sajnos nem igazán lehet megmondani. A jelek alapvetően jók, mert látszik, hogy nem kerül téged, és szimpatikus vagy neki. Hogy ennél többet is érez-e, azt már nem tudom. Hívd el valahová, és kezdeményezz nála, fogd meg finoman a kezét, és bókolj neki. Ha jól fogadja, akkor nyert ügyed van.
2017. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leszopott már? Nem. Akkor nem jössz be neki. Ennyi :D
2017. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!