Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem engedi hogy egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem engedi hogy egyedul vezessek. Miert?

Figyelt kérdés
Szoval mar 2 honapja van jogsim, azota egyutt sokat mentünk, mostmar gondoltam itt a kornyeken megyek egyedul, boltba, orvoshoz. De allandoan ellenkezik. Hogy ott nem lehet parkolni, meg nem tudok megallni, meg o fel hogy valami baj lesz. Kérdeztem szerinte mikor mehetek egyedul? Hat majd ha úgy latja hogy jól megy. Na most, neki ninvs jogsija, es aki eddig mellettem ült, anyam is aki 40 eve vezet, azt mondják hogy jol vezetek. Mit szivozik velem? Állandóan ezen parazik hogy en osszetorom a kocsit....
2018. ápr. 17. 14:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem akik itt biztatják nagy h.lyék.Az én páromnak sem engedtem hogy egyedül menjen mígnem 1-2 ismerőse biztatta milyen ügyesen vezet amit annyira elhítt magáról hogy pár hét egyedül vezetés után a rendőrök hívtak a munkahelyemen hogy balesetet szenvedett most műtik a dél pestibe. Tehát nyilván nem véletlenül nem szeretné hogy egyedül vezess.Hozzáteszem nekem sincs jogsim pedig hibátlanul tudok vezetni csak úgy hozta az élet hogy mikor leakartam tenni mindig közbe jött valami.
2018. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: és mégis mit gondolsz, ha nem vezet, honnan lesz rutinja? Minél kevesebbet tud menni, annál kevésbé lesz biztonságos.
2018. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azért kell hogy valaki aki tud vele menjen.Ez lehet a párja, apja, testvére, barátja bárki aki tényleg tud is vezetni és nem csak kapott egy plasztik kártyát
2018. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Elmentem egyedul, nem volt semmi gond. Hazaertem, o is megnyugodott hogy egyedul sincs gond.sot,jobban is ment, mert o csak idegesít ha mellettem van, mert mindenbe beleszol, meg parazik.
2018. ápr. 18. 05:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni... nekem jobban ment, ha nem volt velem senki. Ha volt, már stresszeltem, megfelelési kényszerem volt MINDENKI mellett, teljesen mindegy volt, ki jön velem. Így sokkal többet is hibáztam. Mikor először egyedül mentem,sokkal nyugodtabb voltam, nem is voltak hibák sem.

By the way, a kísérő az anyósülésről sok mindent nem tud tenni, pláne, ha vezetni se tud, mint a kérdező párja.

2018. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!