Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis ha elmegy bulizni en meg otthon ulok egyedul?

Figyelt kérdés
Hivott a baratom hogy menjek vele bulizni. Nem vagyok az a bulizos fajta, nem szeretem a tomeget a hangos zenet stb..de o inkabb elmegy nelkulem is mert nem birja ki hogy ne legyen otta buliban, nem zavarja hogy en meg egyedul kuksolok otthon. Egy normalis felnott kotelessegtudo pasi szerintem nem csinalna ezt. 34eves, mit akar mar bulizni?
2017. febr. 7. 08:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Egyedül ment vagy a barátaival?
2017. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
7%

ez szerintem nem normális!

pláne nem 34 évesen!!!

Én anno mikor együtt éltem a barátnőmmel, csak nagyon ritkán mentem el iszogatni pár haverral de tényleg kb 2 havonta egy este, de 9 körül már otthon voltam.

véges bulik ugyanez negyedévente egyszer max éjfélre otthon.

Így is számtalan sörözést stb mondtam le hogy vele lehessek, de nem is volt baj, mert szerettem vele lenni. Nagyon. Ezekbe a bulikba is csak a kapcsolatok fenntartásáért mentem el.

Sajnos a kapcsolat tönkrement, én más városba kerültem, és most egyedül vagyok, ismerősök nélkül.

Hiszed-e hogy bármit megadnék a barátaimért? anno ezt szinte nyűgnek éreztem, de most még ha ők már annyira nem is szimpatizálnak velem, bármikor összeülnék velük.

Mert hároman vannak akik nem felejtettek el, még akkor sem mikor én a kapcsolatom elvakultságában hátat fordítottam nekik:

1. Isten

2. Család

3. Barátok.


Szóval most az Ők bizalmát építem vissza. Lassan, fájó szívvel, és bizony könnyek között...

26/F

2017. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Igen, fontos kérdés hogy egyedül ment e. Mert ha haverokkal, akkor megértem, mert az ember ne hanyagolja el a barátait egy kapcsolat miatt, ráadásul hívott téged, az a te gondod hogy nem akartál menni.
2017. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
4%
annyi még hozzá tartozik, hogy mielőtt az legutolsó barátnőmet megismertem rengeteget buliztam, minden hétvégén disco, vagy kocsmázás. Partyarc voltam, minden valamirevaló (és kevésbé valamirevaló) buliban ott voltam...
2017. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Nem normalis, en is ettől szenvedek... Azzal a különbséggel, hogy engem el sem hív magával. Tegnap este hívtam fél 9kor, nem vette fel, irja nekem, hogy buliba ment... Na azota semmi életjel. :(
2017. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha haverokkal ment, és nem csinálja hetente, akkor igen. Ha egyedül, és rendszeresen megy, akkor lapát. Egy 34 éves férfitól már elvárom, hogy ne kamaszként hajkurássza a nőket a buliban (mert ugyan miért menne másért?), hanem közös programokat szervezzünk.
2017. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Miért, most vakarja veled, mert neked nincs kedved kimozdulni? Jézusom, nő létemre mondom, hogy nem vagy százas.

Nyilván nem minden nap megy szórakozni...

Ugyanolyan hisztérika vagy, mint a mostohaanyám, azért mert neked nincs életed, nem kell fétkékenynek lenni arra, akinek van.


A párom 33, és el szokott menni időnként, hol megyek vele, hol inkább elborozgatok egyedül, de eszem ágában nem lenne kiakadni, meg picsogni, hogy miért megy.


Apropó: ezt VELE is megbeszélted, vagy ahhoz már nyuszi vagy, hogy eléállj?!

2017. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nem illetek össze igazából, szerintem nem sok értelme van egy ilyen kapcsolatnak ahol ekkora felfogásbeli, életviteli különbségek vannak. Ő szeret menni, te meg otthon ülős vagy, ráadásul nem tudtok kompromisszumot kötni, neked rosszul esik h ő megy, de vele menni meg nem akarsz hiába hív. Csak konfliktus lesz ebből. Az meg h 34 évesen menni akar nem vetheted a szemére, van akinek lételeme a buli, a társaság, ilyen a személyisége, ezért sem passzoltok össze. Tudok én 40 feletti párt is akik eljárkálnak sokat, de ott mindkettő ilyen típus és marha jól megvannak így pedig már nagyobbacska gyerekeik is vannak. Hozzád hasonló introvertált otthonülős pali illene.
2017. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

Igen, normális, neki is szüksége van szabadtérre, szórakozásra, akárcsak neked. Ő felajánlotta neked, hogy tarts vele, és te úgy döntöttél hogy nem mész vele. Ő attól még mehet bulizni nélküled. Nem vagytok sziámi ikrek, hogy egymáshoz kötve éljétek az életeteket.


Ha ő bulizni akar menni, akkor menjen csak bulizni.


Bizalomról hallottál már? Vagy hogy ne lógj a másik nyakán és ne sajátítsd ki a másikat?


Ő nem várja el tőled, hogy olyat csinálj, amit nem szeretnél, viszont ezek szerint te elvárod, hogy inkább otthon tespedjen veled, miközben ő bulizni szeretne menni. És akkor most ki az önző?


34 évesen szerinted az ember ne bulizzon, és viselkedjen úgy mint egy kiélt búvalb..szott 50-es személy?

És te miért nem akarsz bulizni és szórakozni? Csak nem egy begyepesedett életunt p..csa vagy?


Neked is biztosan megvannak a hobbijaid és a szórakozásod, neki meg éppen ez, hogy elmegy bulizni.


Attól, hogy bulizik még szeret téged és együtt vagytok.

Ne sajátítsd ki a másikat, ne akard megfojtani.

2017. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

7es

nem értek egyet.

mert ha ez többször is előfordul, hogy ellentét van hogy ki akar menni, és ki maradna inkább, akkor csak a férfinek kellene nemet mondani a bulira, és a párjával maradni!

Persze nem azt mondom hogy havonta egyszer ez nem fér bele.

De gondolom neked sem esne jól, ha pl te magadban elterveznél egy jó kis szombat estét otthon vele, és beközli hogy ő buli megy, és te ha jössz jössz, ha nem nem...

2017. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!