Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat tönkreteheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat tönkreteheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

2 hónapja ment küldöldre azóta nem találkoztunk,ezt a lépést sajnos meg kellett hoznunk.

A kapcsolatunk rossz irányt vett azóta,itthon jól megvoltunk de amióta kint van úgy érzi és érzem hogy nem birjuk igy.

Okozhat a távollét ilyet?


2018. ápr. 17. 21:33
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
Igen, az esetek többségében ezt okozza.
2018. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális a reakciónk?
2018. ápr. 17. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Meddig kell kibírnotok még találkozás nélkül? Ha szeretitek egymást, mindketten törekedni fogtok a mielőbbi találkozásra. A távkapcsolat a meglévő, mély érzelmeket hevesebb lángra lobbantja, a labilis érzelmeket elhűti és kialszanak azok. Vagy végleg ment ki, hagyott itt? Ez esetben nem szeretett eléggé, mert képes volt megválni tőled. Ez egoizmus, akárhogy is magyaráznánk. Ilyen esetben, ha valóban szeretik egymást, egyik vagy másik áldozatot hoz, hogy így vagy úgy, de együtt lehessenek.
2018. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha alapból gyenge vagy már gyengülésben volt a kapcsolat, akkor igen, okozhatja.
2018. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem együtt mentetek? Egyébként igen, tönkreteheti a kapcsolatot a távolság.
2018. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert én itthon maradtam a gyerekekkel.

Együtt nem tudtunk,sajnos igen a kapcsolatunk igen labilis volt előtte is,most konkrétan én azt akarom hogy vége legyen! :(

2018. ápr. 17. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

"igen a kapcsolatunk igen labilis volt előtte is,most konkrétan én azt akarom hogy vége legyen! :("


Akkor ne fogd a távolságra, hogy tönkreteheti a kapcsolatot. Az eddigi sz..r kapcsolatot bármi tönkreteheti.


Ha jól működik egy kapcsolat, azt a távolság se tudja tönkretenni!!


Akkor mégis mi értelme ennek a kapcsolatnak, és kérdésnek, ha most meg azt írod, hogy már véget vetnél ennek az egésznek?

Nem a távolság itt a baj, úgyhogy gyenge próbálkozás volt erre fogni!

2018. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, a JÓ kapcsolatot nem teszi tönkre, mi 1000km-ről megoldottuk az életünket, köszi, és 1,5 éve kiköltöztem hozzá.


A tiétek viszont már alapból ingatag volt, ne fogd külföldre, hogyha szétmentek.

2018. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónap az semmi .. ha igazán szeretitek egymást kibírjátok.
2018. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!