Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tegyük fel hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tegyük fel hogy van egy lány haverotok. Milyen feltételekkel alakulhat ki igaz barátság? Csak ha bejön a csaj? Tegyük ffel h fél éve a barátotok. Ha nem nyomultok nagyon akk nem is érdekel a csaj ÚGY?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy csak haverok vagyunk a lánnyal vagy a legjobb barátok akár, (ezt értsd az alatt, hogy vannak közös programjaink segítünk a másiknak ha problémája van, szinte mindent meg tudunk beszélni stb.)


A legtöbb fiú-lány barátságban egy idő után az egyik fél részéről biztos kialakul szexuális vonzódás, amit a legtöbb esetben eltitkol az adott fél. Illetve nem meri kimutatni vagy bevallani mert fél, hogy a kapcsolat rovására mehet.


Arra a kérdésedre a válasz eltérő nagyon, hogy '"Csak ha bejön a csaj" az én lány barátom elég szexi például, de van olyan is aki csak egyszerűen átlagos.


Szóval érdekelhet a csaj szexuális téren is , igen!

2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te most miről beszélsz?nem értem...!elején haverság,me barátság...dehát ahoz minek kellene h tetszen neki a lány?meg nyomulni???:O azt nem barátságnak hivják!!
2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kicsit összekeversz vmit. a barátságnak semmi köze a bejövéshez...:o
2010. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem keveri azért össze, mert vegyél csak egy egyszerű esetet, példának:


amikor még gimibe vagy suliba jártál általában az úgymond igénytelenebb lányokat csúfolták vagy kiközösítették, és te is inkább a szebbekkel haverkodtál mert az mégis csak menőbb nem??? Szóval egyáltalán nem biztos az, hogy egy olyan lánnyal szeretnél jóban lenni összehaverkodni csak baráti szinten aki nem egy szépség. Mert lehet, hogy nem mennél vele végig az utcán.

2010. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van lány "haverom". Elég régen (~10 éve) ismerem, ismerjük egymást. Eljárunk sörözgetni, vagy néha csak lógunk a városban, megbeszéljük egymás gondját-baját. Nem vagyunk egymás előtt szégyellősek, értsd: Minden további nélkül levetkőzünk-átöltözünk stb. egymás előtt. Neki is van párja, nekem is. Volt közös időszakunk, amikor Ő is egyedül volt, én is. Ekkor felvetődött bennünk, úgy 3 másodperc erejéig, hogy mi lenne, ha...? -de a következő 3 másodperc után higgadtan, tiszta fejjel megbeszéltük, hogy egy jó barátságot kár lenne elrontani egy "egészségügyi" szexszel. Pedig elvileg kölcsönösen az "esetei" lennénk egymásnak.

A barátság továbbra is tart.

Ja, és sose nyomultunk egymásra. :)

2010. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Amúgy te lennél a lány és lenne egy fiú barátod akiben nem vagy biztos és nem bízol meg, vagy épp ellenkezőleg és azt várnád, hogy nyomuljon rád???
2010. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt várném h nyonuljon de am annyira nem közvetlen a kapcsolatunk de csk azért mert ő zárkózottabb típus. Am téll, nemtom h mi van
2010. jún. 12. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán célozgatnod kéne rá ha együtt vagytok, simogasd meg az arcát esetleg a combját, vagy szorosabban búj hozzá, esetleg simogasd meg a hasát tégy egyértelmű jeleket, vagy egyszerűen célozgass rá szavakkal, ha beszélgettek, "hogy milyen régen szexeltél már, és már kivagy teljesen" :) "régen nem elégített ki senki" és már vágynál rá de hááát nem is tudod, hogy kivel.....


Lényeg hogy mutass egyértelmű jeleket felé.


Amúgy hány évesek vagytok és a srácnak van barátnője?

2010. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17 nincs csaja am sztem ez a szex téma kicsit korai lenne mivel mindkettem szűzek vagyunk. Am így nem merek nyomulni mert ő se szokott soha rám.Ha másra nyomul megesz a féltékenység de ha megemlítem neki h észrevettem ám akk meg azt mondta h csak kipróbált egy csajozási stílust...nemvágom
2010. jún. 12. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor a szex - részét hagyd ki.
2010. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!