Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan panaszkodik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan panaszkodik, negatív, hogy lehetne ezt elviselni?

Figyelt kérdés

3 műszakban dolgozik, ha korán kell kelni az a baja, ha éjszakába kell menni, akkor az a baja, és sajnos rajtam vezeti le, bunkón beszél velem meg a semmitől is kiabál... Mert vettem egy cipőt és amikor kérdeztem, hogy szerinte milyen, akkor hagyjam már békén, leszrja a cipőt, mit ért ő a cipőkhöz, nem nő, különben is minek költöm a pénzt, stb. Ordítozva.

Már mondtam neki, hogy ha ennyire nem jó ott neki, akkor keressen másik munkát, de nem akar. Érettségije van, OKJ, nyelvvizsga, felnőttképzésre esze ágában sincs menni, szakmát se akar tanulni, mert neki nincs rá szüksége...

Komolyan, az ilyennel mit lehet ilyenkor kezdeni? Én értem hogy rossz a műszakolás, de könyörgöm, más is műszakol, sőt, 12 órázik meg még lehetne sorolni és gyanítom nem vergődik így napi szinten...


2018. ápr. 19. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyenkor hasonló színvonalon elkezdek ordibálni, hogy "fogd be a pofád. az anyádnak nyavalyogjál te szerencsétlen."

Segít.

2018. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez nagyon nem szép dolog a párodtól. Nem rajtad kéne levezetni a feszültséget. Szerintem küldd el sportolni, az jó stressz levezetés.


Másrészt le kell vele ülnöd. Komolyan elbeszélgetni vele, mondd el, hogy ez téged zavar és bánt. Ha fontos vagy neki, ha fontos a kapcsolat, akkor változtasson magán. Türtőztesse magát, ne legyen ilyen agresszív. Tudasd vele, hogy megérted hogy szar neki, de tanuljon valami szakmát, ha ez nem tetszik neki.


Hosszú távon ezt nem lehet elviselni szerintem. Egymásból a lehető legjobbat kellene kihozni, nem lehúzni.

2018. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Kidobni, mert ez nem fog változni, csak tök síkideggé tesz téged is, gyereket meg esélytelen ilyen emberrel ávllalni.
2018. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy, és ez csak rosszabb lesz.

Keress egy pozitív férfit.

A legtaszítobb tulajdonsagok egyike, hogy negatív, semmi sem jó, de tenni nem tesz semmit. Ilyen mentalitással nem lehet közös célokat sem tervezni.

Csak lehúz és idővel téged is idegbeteggé tesz.

Gondolom közös programok sincsenek. Nem is lesznek.

Ne erőltesd, keress valaki mást, akivel élhettek, nem szenvedtek.

2018. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Tiv Tivy, a VV-hős után szabadon: "Mi van, negatttííív?" :D
2018. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
4%
#5: Csá, málna, pá. :D
2018. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%

ide érkezel rinyálni közben esténként aláfekszel és élvezkedsz...


semmi sem fog változni mert gyenge vagy kivágni őt.


ne picsogj nem nőies!!

2018. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Még egy ilyen és szépen kezdeni neki pakolni egy sporttáskába és menjen,amerre lát.Üvöltözzön azzal,akinek öt anyja van hat faluban. Ha nem akar semmit tenni azért,hogy jobb legyen,akkor így járt.
2018. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csavard meg az orrát
2018. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen szanalomkupac faszik mellett ragadtok le, aztan panaszkodtok. Ilyennel szoba sem kell allni, nemhogy egyuttelni vele vagy kapcsolatba kezdeni.
2018. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!