Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha vele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha vele vagyok állandóan mindenben a problémát látom és mindenen megsértődök, de ha elege van ebből és szakít akkor pedig azonnal vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés

Az tény és való, hogy mindenen képes vagyok megsértődni mert olyan érzésem van, hogy mindenki direkt akar nekem rosszat azzal amit csinál. Ez akárkire vonatkozhat aki akár a családtagom, vagy pl barátom.

Páromnak ebből néha így elege lesz és szakít de már aznap kibékülünk szóval nem komolyan.

Viszont mindig egyre kevesebb lesz annak az esélye, hogy vissza fog fogadni mert már sokszor eljátszottam ezt nála.

Szerintem is jogos lenne ha egyszer tényleg nem fogadna vissza mert nem tudok ebben megváltozni.

Viszont mindig mikor szakít akkor úgy érzem bármit megtennék azért, hogy vissza kapjam, de ha vissza kaptam akkor is eltelik egy idő és folytatom a mindenen megharagudást.

Ez nem jogosan történik, hanem tényleg talán ennyire negatív vagyok hogy azt hiszem mindenki mindennel csak ártani akar nekem.

Mit tegyek hogy megváltozzak?

Most ugyan kibékültünk de nem szeretném hogy még egyszer ezért veszítsem el..

Köszönöm ha valaki segít! :(

18 L



2018. febr. 7. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be, hogy mindenért megharagszol, mert tényleg elveszited őt végleg. Igazából neked kell megváltozott ezen a téren.
2018. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Mert addig amíg másra haragszol, addig sem kell magadra vagy magadnak kellemetlen kérdéseket félteni. Pl "miért félek, miért nem bízom magamba, miért hiszem, hogy gyenge vagyok stb" és mivel magadnak ritkán hazudnál, vagy legalább is értelme nem lenne, az lenne a válasz, hogy mert "gyáva vagyok, mert megbízhatatlan vagyok, mert lusta vagyok fejlődni". És bár ezeken lehet változtatni, időt vesz igénybe, addig meg ott a bizonytalanság és a tudat, hogy sérülékeny vagy. A biztonságos teremtés meg ezáltal, de ez a biztonságnak csak a hamis érzete, míg nem te teszel érte, minden csak feltételes. Tarts önvizsgálat öt kérdező, tár fel a hibáid és próbálj változtatni rajtuk, akár segítséggel. Nem lesz könnyű, nem megy hamar, fájni is fog, de hidd el, meg éri a fáradságot. Lesz életed.

31/f

2018. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy éretlen gyerek vagy még, akinek nem való komoly kapcsolat.
2018. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem is jogos lenne ha egyszer tényleg nem fogadna vissza mert nem tudok ebben megváltozni."


Látod ebben igazad van. Ha ennyire lusta vagy magadon dolgozni és előre elkönyveled, hogy bár egy hisztis p*csa vagy, inkább az is maradsz, akkor tényleg nem való neked semmilyen emberi kapcsolat. majd pár pofáraesés után talán rájössz, hogy a kényelmesebb utat választani nem mindig kifizetődő dolog. Olyan meg nincs, hogy nem tudsz változni, mert aki akar, az bizony tud (pl. elmegy pszichológushoz), minden más pedig szánalmas kifogás. Most még gondolom szeret valamennyire, úgyhogy elviseli, de nyugi, nem fog ez örökké tartani, minden kapcsolatodat szépen tönkre fogod ezzel vágni.

2018. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!