Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá a páromat hogy forduljon orvoshoz, Merevedési problémával?

Figyelt kérdés
Sziasztok válaszotokat várom sürgössen köszönöm.Három éve ismertem meg a páromat,40 évesek elmultunk.Eleinte randizgattunk,ö közölte velem hogy egy ideje gond van vele az ágyban.Az elsö együttlétünk fura volt ,hiába kivántuk egymást,sajnos nem volt,normális merevedése,ezért elfördult majd kis idö után ujjra probáltuk összejött.Folyton tartom benne a lelket biztatom ,hogy ne szégyelje és merjen nyitni ln igy is imádom hiszen közöttünk már nem a szeretkezés a fö lényeg ,bár az is fontos. Azota többször volt olyan hogy kivánt de mégsem jött össze ,e miatt sokat ideges apro dolgokon is ,de én elnézem neki ,csak sajnálom hogy szenved.Sokat nyelek amiatt,hogy nem kér az érintésemböl ,hogy megcsokoljam stb.én elfogadtam csak akkor van közöttünk valami ha ö ugy érzi ,hogy most minden oké.Nekem elég lenne csak ö nem boldog igy ami érthetö.Külön élünk szeret de nem akar összeköltözni folyton azt mondja független akar maradni,gondolom emiatt is.Most elértünk oda hogy három év után azt mondta nagyon szeret igaz nem szerelmes és öt zavarja a szex nem akar nöt nem akar kapcsolatot ,nem érhetek hozzá inkább legyünk barátok egy életre igazi lelki barátok ,sokat talizunk de én is szenvedek ,hogy nem érhetek hozzá már aludni se járhatok hozzá nehogy bármit is tehessünk.Tudom hogy rettenetes neki ,hogy nincs merevedése és kudarcként éli meg ,de ugy nem lehet leélni az életet hogy ezt teljesen kizárni és csak dolgozni könyveket bujni séta stb semmi összebujás.Imádom elhagyni nemfogom ,de nekem is több kell mint barátság,sose veszekedtem vele ha nem volt közöttünk sex csak eltürtem de ö mindig ideges még a légy zümmögés is zavarja.Engem az idegesit,hogy nemtudom hogyan beszéljem rá,hogy menjünk urologushoz,és hogy szép az élet bebizonyitsam neki ,söt az apukálát proszatat daganattal mütötték már kétszer akár ö is örökölheti a hajlamot,segiteni akarok mindkettönknek hogy végre boldoggá tegyük hátralevö életünket.Ö inkább lemond a testi szerelemröl a nöröl a pérkapcsolatrol,igy nem kell elviselnie a kudarcot.Azt mondta velem azért szakitja meg a párkapcsolatot mert ö fulladozik ebben ö szoros barátságot akar csak velem senki mással.Én viszont rendes életet ,elhagyni nemfogom értékes okos ember szerelmes vagyok belé.Pár honapja ha nem vagyok nála iszik és dohányzik unatkozik és szenved.Nagyonszépen kérlek titeket adjatok okos választ miként vegyem rá az orvosi kezelésre miként mondjam neki hogy esetleg ne kockáztassam azt hogy még barát se legyen.Ö képes remete életet élni elöttem is azt tette,egyedül él .Köszönöm a segitséget
2018. ápr. 20. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te biztos hogy ilyen párkapcsolatban szeretnél élni? Borzasztó lehet a párodnak amin keresztül megy, meg nagyon sok tragédiát élhet át emiatt, de ha nem hajlandó tenni a változásért vagy azért hogy egészségesebb legyen akkor te sem fogod tudni őt rávenni erre. Nem fogod elhagyni mert szereted meg hűséges vagy hozzá. Oké. De ha te szeretnél vele intimitást átélni de ő nem akkor nem lehet valaki mellett leélni egy életet.
2018. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így leélni.
2018. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

40 éves, más 75 évesen él ugyanilyen problémával.

Kérdezd meg, fiatal korában is szenvedett-e ugyanevvel a bajjal, vagy időközben jött elő nála.

Bár mindkét verzióra van megoldás, megijesztheted avval, hogy ez az előjele egy infarktusnak, agyvérzésnek, embóliás elzáródásnak, stb.

Nem ritka a 40-50 közötti halálozás sem ilyen okokból.

Egy dokinak is el kellene mondani ugyanezt neki, talán komolyabban venné.

Sosem értettem amúgy az ilyen embereket, akik nem hallgattak senkire, inkább meghalnak szép csendben.

2018. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen hajlando lennék igyis leélni vele az életem mert egy csodálatos ember .Csak nem jo ,hogy mindig ingerült és az érintésemet se fogadja el.Sokat sirok ami nem jo neki sem ,de más nem kell Köszönöm a harmadik hozzászolást vasárnap talizunk akkor megprobálom neki felhozzni és rábeszélni a dokira.Csak félek ,hogy még az állitolagos barátságot is megszakitja emiatt elöttem fél éve kezdödött az elözö nö megcsalta mert ö hlt lv utén se akart összeköltözni ls feleslgül venni söt bepalizta hogy terhes mármint a barátomat a nöci átakarta verni,Én a kezdetektöl mondtam használjunk gumit ha az nyugtatja hogy nem lehetek terhes mert nekem nem hisz ,Már három éve nincs rendes vérzésem a doki az ö szemébe mondta hogy semmi esély hogy teherbe essek,ugyse hitte el havonta nyomkodta a tesztet nekem ,holott volt hogy egyhonapig lesem feküdt velem én mégis megcsináltam a tesztet hogy bizzon bennem.Lehet az is befolyásolja hogy apukája régen félrement gyereket csinált másnak anyja szenvedett és a barátom kikészült de ez már husz éve volt apja már 17 éve ujjra az anyjával él ,bizok benne hogy rátudom beszélni a dokira köszi a válaszokat
2018. ápr. 20. 08:40
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon önzetlen és kedves nő vagy... persze, beszélj vele, hátha..de hidd el, hogy amíg ő maga nem szánja el magát a változtatásra, halott dolog. Amúgy komoly lelki problémákat sejtek a párodnál, pszichomókushoz is mennie kellene...
2018. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:

Uh, ez nehez ugy. S szinten egyetertek az elsovel, biztos, hogy ez az amit akarsz?

Nincs szex, ez meg oke, de mellette, a kapcsolat minosege is borzalmas a leirtak alapjan. Bocsanat, de mennyire beteg elme az, aki a parjatfolyamatosan tesztelti, mikor abba a honapba le se fekudtek ?

Persze tudom a megszokas nagy Ur, s 40 folott ismerkedni nagyon nehez, de ez nagyon messze van a jo parkapcsolattol, (a leirtak alapjan)

Itt a rideg valsag: NEM fog soha elmenni dokihoz! Meg a parjanak se meri felvallalni a problemat, hanem kibuvokat keres. 3 eve vagytok egyutt, az egoja ezerszer nagyobb s jobban fel mintsem elmenjen dokihoz. Tudom, az en csaladom ferfitagjai is ilyenek, s kicsit en is.


En leulnek vele beszelni, s elmondani amit itt leirtal, s valaszut ele allitani. Ha a valasz nem, akkor kezdj el ismerkedni s tartsd meg baratnak, mankonak amig ki nem alakul egy uj kapcsolatod, mert ha mar kialakult akkor igyis-ugyis ki fog kopni az eletedbol.

2018. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a pali egy kretén.Sok sikert hozzá,ha még nem vetted észre.
2018. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te ugyanolyan megszállott, magának való, konok és sérült pszichéjű vagy Kérdező, mint a párod. Beszéld rá Magatokat, h menjetek el orvoshoz, még hozzá pszichológushoz. Mindkettőtöknek ugyanott van elakadása.
2018. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dolgozik valamit?Miből él?Pszichoszomatikus szempontból a férfiak szexuális zavarait okozhatják a munkával kapcsolatos elégedetlenségek is.
2018. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is borzalmasnak tűnik... Én hagynám a fenébe.

Mennyire önző, és mennyire le se szar, hogy nem tesz a problémája ellen... Mégha nyaggatv lenne és már csak azért se tenne...

Meg tesztet csináltatni, amikor szexelni se tud? Ultra gáz.

VannK emberek, akik jófejek, érdekesek, de ettől függetlenül kapcsolatra a fenének se kéne...

2018. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!