Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá a páromat hogy forduljon orvoshoz, Merevedési problémával?

Figyelt kérdés
Sziasztok válaszotokat várom sürgössen köszönöm.Három éve ismertem meg a páromat,40 évesek elmultunk.Eleinte randizgattunk,ö közölte velem hogy egy ideje gond van vele az ágyban.Az elsö együttlétünk fura volt ,hiába kivántuk egymást,sajnos nem volt,normális merevedése,ezért elfördult majd kis idö után ujjra probáltuk összejött.Folyton tartom benne a lelket biztatom ,hogy ne szégyelje és merjen nyitni ln igy is imádom hiszen közöttünk már nem a szeretkezés a fö lényeg ,bár az is fontos. Azota többször volt olyan hogy kivánt de mégsem jött össze ,e miatt sokat ideges apro dolgokon is ,de én elnézem neki ,csak sajnálom hogy szenved.Sokat nyelek amiatt,hogy nem kér az érintésemböl ,hogy megcsokoljam stb.én elfogadtam csak akkor van közöttünk valami ha ö ugy érzi ,hogy most minden oké.Nekem elég lenne csak ö nem boldog igy ami érthetö.Külön élünk szeret de nem akar összeköltözni folyton azt mondja független akar maradni,gondolom emiatt is.Most elértünk oda hogy három év után azt mondta nagyon szeret igaz nem szerelmes és öt zavarja a szex nem akar nöt nem akar kapcsolatot ,nem érhetek hozzá inkább legyünk barátok egy életre igazi lelki barátok ,sokat talizunk de én is szenvedek ,hogy nem érhetek hozzá már aludni se járhatok hozzá nehogy bármit is tehessünk.Tudom hogy rettenetes neki ,hogy nincs merevedése és kudarcként éli meg ,de ugy nem lehet leélni az életet hogy ezt teljesen kizárni és csak dolgozni könyveket bujni séta stb semmi összebujás.Imádom elhagyni nemfogom ,de nekem is több kell mint barátság,sose veszekedtem vele ha nem volt közöttünk sex csak eltürtem de ö mindig ideges még a légy zümmögés is zavarja.Engem az idegesit,hogy nemtudom hogyan beszéljem rá,hogy menjünk urologushoz,és hogy szép az élet bebizonyitsam neki ,söt az apukálát proszatat daganattal mütötték már kétszer akár ö is örökölheti a hajlamot,segiteni akarok mindkettönknek hogy végre boldoggá tegyük hátralevö életünket.Ö inkább lemond a testi szerelemröl a nöröl a pérkapcsolatrol,igy nem kell elviselnie a kudarcot.Azt mondta velem azért szakitja meg a párkapcsolatot mert ö fulladozik ebben ö szoros barátságot akar csak velem senki mással.Én viszont rendes életet ,elhagyni nemfogom értékes okos ember szerelmes vagyok belé.Pár honapja ha nem vagyok nála iszik és dohányzik unatkozik és szenved.Nagyonszépen kérlek titeket adjatok okos választ miként vegyem rá az orvosi kezelésre miként mondjam neki hogy esetleg ne kockáztassam azt hogy még barát se legyen.Ö képes remete életet élni elöttem is azt tette,egyedül él .Köszönöm a segitséget
2018. ápr. 20. 07:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a merevedési probléma a többi pszichológiai bajának is a fő oka. Szép tőled, hogy nem szeretnéd elhagyni. Nem lesz egyszerű rávenni, hogy orvoshoz forduljon, sok férfi már azt is "gyengeségként" éli meg, ha egy nátha miatt kell orvoshoz mennie, hát még egy ilyen problémával... Annyit tudsz tenni, hogy fenntartod a bizalmát, biztosítod, hogy sosem fogod elhagyni stb. Minél többször felhozod az orvos témát, annál inkább elülteted majd benne is a gondolatot, még akkor is, ha először rosszul reagál, elzárkózik. Biztosítsd róla, hogy egy orvos nem fogja elítélni őt, bármilyen baja is legyen, ő azért vállalta ezt a hivatást, hogy segítsen rajta. Felajánlhatod, hogy elmész vele az orvoshoz, ha esetleg ettől bátrabbnak érzi magát. Biztosítsd, hogy ugyanúgy mellette maradsz, mint eddig még akkor is, ha esetleg nem sikerül kezelni a problémáját. Sok férfira (az idősebb korosztályra egyre inkább) jellemző jelenség, hogy előbb halna meg otthon, mint hogy orvoshoz menjen, csak a család, ismerősök nyomására mennek el végül (és ekkor ők is beismerik, hogy jól tették...).
2018. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sehogy, exem 32 évesen nem vol hajlandó, mert "egészséges". Ja, 10/9 fel sem állt vagy eg órás szenvedés után, aztán betette és lekonyult... de ő egészséges.


Kidobtam a fenébe egy idő után, mert meguntam, hogy képtelen egy normális, alap szexre is.

2018. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem úgy tűnik, hogy nem az igazi énjét szeretted meg. Felruháztad olyan tulajdonságokkal, amikkel nem rendelkezik. Neked is látnod kell, hogy egy önző ember, hiszen nem szerelmes beléd, nem veled tervezi a jövőjét, valószínűleg tudja, hogy mennyire oda vagy érte, mégsem érdekli, hogy mennyire szenvedsz ettől a helyzettől. Szoros kapcsolatot akar veled, de igazából nem enged magához, nem akarja hogy egyáltalán hozzá érj stb. Tudja, hogy nem vagy boldog, de igazából ha jot akarna neked akkor megmondaná, hogy nem megy neki, keress mást. A boldogság lehetőségét is elveszi tőled, te pedig hagyod. Az egy dolog, hogy nem megy neki az intim együttlét, de nem akar változtatni sem, már nagyon régóta. Én az egészségügyben dolgozok régóta, és rá kellett jönnöm csak azt az embert lehet meggyógyítani aki partner, kényszerrel nem megy. A kettőtök kapcsolatát megmérgezi a bizalmatlanságával, ridegségével és a strucc-politikájával. Ne légy mártír, még bőven van lehetőséged boldog párkapcsolatra, elég időt pazaroltál egy olyan emberre aki meg sem érdemli ezt a szeretet és odaadást, amit ő kap.
2018. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha van reggeli merevedése,az jót jelent.Nagy eséllyel akkor pszichikai gondok vannak,és nem szervi.

A szervi gondokat egy urológus tudja megálapítani,kizárni ,és kezelni is lehet ezeket.

Nincs mese!El kell menni,és megvizsgálni ,mi áll a háttérben.Nem kel bexarni.Rengeteg férfi,fiatalok is küzdenek ilyen gondokkal,nem ő az egyedüli férfi!Az idő drága.Minél előbb rendezni kell,hogy pontot tegyetek a végére.Ugyanis a kettő sajnos idővel összefügghet.Van egy szervi probléma,amire rárakódik a lelki is.Na itt már lehet agyalni,mert ez mégösszetettebb!


Nyomás az orvoshoz!!

2020. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!