Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van tippetek, hogy miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tippetek, hogy miért ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú..még 2éve jártunk..neki van azóta barátnője nagyon régóta de megcsalta velem sokszor nagyon! nagyon szégyenlem miatta magam..mert szerintem csak szórakozik velem:S:S egyszer annyira aranyos tud lenni máskor tiszta bunkó..pl tegnap pont jött haza a barátnőjétől véletlenül találkoztunk .. szinte rám se nézett meg kötöszködött velem..meg mondtam neki sokszor h ne csináljuk tovább hagyjuk egymást..de ő tovább folytatta én meg nem tudok ellenálni neki:/:/ nagyon szeretem..és nem kell lekur.váz.ni.. ő volt az első barátom..és 2éve ez megy..:/ szerintetek miért van h egyszer aranyos máskor meg bunkó? előre is köszönöm ! és h ti micsinálnátok a helyembe?:/ pedig tudom h nem fogja dobni a lányt.de nagyon szeretem a fiút.
2010. jún. 12. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a srácot! Csak kihasznál, és így, hogy bármi is van köztetek, sohasem fog sikerülni. Mondd meg neki, hogy neked ez így nem jó, és nem akarod folytatni ezt, mert rosszul érzed magad miatta, és azt sem szeretnéd, ha csak arra használna.
2010. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni,amit most írok.Aki kapcarongyként viselkedik,az ne csodálkozzon,hogy annak is kezelik!Gondolkodj el ezen.
2010. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljes mértékbe !! De higgyétek el már mindent megpróbáltam hogy elfelejtsem .. de valahogy mindig vissza húz magához:S:S de igazatok van lépnem kell !
2010. jún. 13. 08:23
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne kur*ázzunk le? De ha egyszer úgy viselkedsz, mit vársz? Ügyes vagy, csak így tovább?

Legyen benned annyi becsület és akaraterő, hogy visszafogod magad.

19/L

2010. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hidd el te se tennél mást ebbe a helyzetben.
2010. jún. 13. 10:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs mit veszítened...

Ha ő akar meg.ugni és még jól is csinálja hagyjad magad nyugotan


ha valakinek szexpartnere van az nem szégyen

2010. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen..de tudod ha nem lennék szerelmes belé még mondanám hogy oké..de igy hogy szeretem:S:S csak a szívemet fájdítom
2010. jún. 13. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Pedig az a másik lány is szereti.S ez a pasi mégsem becsüli sem őt,sem pedig Téged.A kapcsolatotok csak a szexre épül,Te meg ennél többet akarnál.Amíg csak ennyire tartod magad,hogy valaki szeretője légy,addig csak egy rongy leszel,akit használnak.Ha viszont lépsz,és keresel magadnak egy szabad,normális partnert,még boldog is lehetsz.Ráadásul más kapcsolatába sem rondítasz bele.Nem tudom,ez a helyzet Neked miért éri meg,de szerintem ez gusztustalan,és méltatlan.
2010. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6hónapja nem feküdtem le vele ! csak csók volt azóta.. de nekem se jó ... borzasztó lelkiismeretem van mer a lányt is sajnálom..de az a baj mindig ugy betud szédíteni engem áá :S:S
2010. jún. 13. 12:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha többre becsülnéd magad,akkor ez a helyzet sem állt volna elő.Neked is jár valaki,aki csak és kizárólag Téged szeret,és a lánynak is jár a boldogság.Még fiatal vagy ezernyi lehetőséggel,nem hinném,hogy Neked csak ennyi jár,és a másik csaj sem ezt érdemli.Mondjuk Te tudod.
2010. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!