Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tesóm barátnője egy hárpia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesóm barátnője egy hárpia és kiidegel. Milyen tippetek lenne a hatástalanítására? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy pl valamit rakni a samponjába, ami tönkre teszi a haját, vagy a arckrémébe, de nincs semmi olyan ötletem, amit ne venne észre. HELP PLASE!!!

Egy hárpia, utálja az egész család és 1 éve már nálunk lakik..


2011. júl. 8. 19:07
1 2 3
 1/22 GaBiii17 ***** válasza:
55%
Ha hárpia ugyis elrepül, aztán visszajön és megesz.
2011. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
és tesód ? ő nem veszi észre h hárpia,v csak nem csinál semmit?
2011. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ő vak a szerelemtől :S
2011. júl. 8. 19:09
 4/22 anonim ***** válasza:

valami csípős dolog a fogkrémbe ;)

vagy a fogkeféjét kendd be valami csípős dologgal :)

2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet:D

Köszönöm. Ha ilyen kreatív vagy, van még ötleted?:)

2011. júl. 8. 19:18
 6/22 anonim ***** válasza:
takarísd meg a wc-t a fogkeféjével,vagy fújd be parfümmel ><
2011. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi :D Csak az a baj, hogy olyan dolog kéne, hogy ne jöjjön rá, hogy én vagyok. a samponra nem jönne rá, vagy a krémbe valamit, de a csípőset észreveszi és rögtön engem vesznek elő :(
2011. júl. 8. 19:21
 8/22 anonim ***** válasza:
de ha sz*r ízű lesz a fogkeféje,nem fogja levenni sztem h te nyúlkáltál vele a wc-ben .:D
2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
:D ezt megcsinálom :D van még ötlet? mit tegyek a samponjába? mert gondolkoztam eceten, de megérzi a szagát ... vagy egy kis domestost kéne :D
2011. júl. 8. 19:29
 10/22 anonim ***** válasza:
hipót.. na az odab*szna.:DxD
2011. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!