Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őnzö vagyok ha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őnzö vagyok ha nem akarom látogatni folyton a kórházban lévő barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom kórházban van két hete lassan (szív műtéte volt,mert nem jó a bal kamra stb) Mindennap megyek hozzà látogatóba. Munka után azonnal megyek hozzá. Semmit nem csinálok,azonnal a kocsimba ülök és úton vagyok hozzà. Végig vele vagyok,mire hazaérek este van. Tényleg amióta bennt van a kórházban róla szól minden. Nem zavar(na) nem volt probléma. Nagyon aggódtam érte, de most màr minden rendben van és jól érzi magát. Viszont tudom ez hihetetlennek hangzik,de nagyon elfáradtam már. Reggel korán kelek dolgozom 4-ig. Utána a páromhoz megyek nála vagyok 2 órát. Akkor beszélgetünk, szerencsére nem unatkozunk,de akkor is elfáradok a nap végére. Csak ezután indulok haza kocsival ami 1 óra. És akkor eszek,fürdök,pakolászok,mosogatok,főzök. Ott vannak a kutyáink,a macskák, a tengeri malacok akiket megkell etetni. A kutyusokat sétáltatni,levinni pisilni stb. Tanulnom is kell most lesznek majd megint vizsgáim. Nem tudok egy betűt sem és emiatt már nagyon gyomorgörcsöm van. Szóltam a barátomnak,hogy lehet nem jövök el mindennap hanem mondjuk csak heti 2x és telefonálunk is persze,de nekem tanulnom kell stb. Mindent részletesen elmondtam neki. Nem hibáztatom őt semmiért. Csak egyszerűen elfáradtam és nincs időm semmire se így. A barátaimmal sem tudtam lenni. Az apukám 6napot volt itthon MO-n. De nem sikerült vele találkoznom,visszament külföldre. És már 3 éve nem láttam személyesen. Mindig úgy volt,hogy na akkor majd megyek,és az nap nem látogatom meg a barátomat,de folyamatosan valami erősebb ok jött,hogy miért a párommal maradjak. Nekem kellett elintéznem egy csomó papírmunkát. Az eredményeiért is én futkároztam 4napig. A gyógyszereket kilellett váltanom,sőt még egy barátjának is én segítettem,mert ő nem tudott. Nem akarok belemenni részletekbe. A barátom kicsit sem volt megértő. Azt mondta nem vagyok mellette a nehéz időkben,meg hogy én unom őt, titkolok valamit,megcsalom (kérdezte) ne jöjjek a kifogásokkal stb. Elegem lett ebből. Hiába köszönte meg a dolgokat ha utána nekem esik,mert én őt le@@@@om. Veszekedtünk és tegnapelőtt voltam nála utoljára. Hívtam őt,de kinyom!!!!!!!!!!! Bemenni nem mentem be hozzá. Ha nem veszi fel akkor gondolom látni sem akarna engem. Nos én lehet bántó voltam,de nem akartam neki fájdalmat okozni. Ekkorát hibáztam? Vagy most akkor ne csináljak semmit kitudja meddig amíg ő kórházban lesz? A belemet kiteszem érte és nagyon szívesen,de nincs másra időm "miatta" és nem is érdekelte csak magával foglalkozott és hogy én hazudok stb. Ti mit gondoltok erről? Tényleg én vagyok az önző?


N/23 F/33


(Szülei csak az elején látogatták,barátai meg egyszer egyszer 20-25percre benéztek)


2018. ápr. 20. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

Mindent megtettél és megteszel érte, amit tudsz. Megveszed neki a gyógyszereket, lelkileg mellette állsz. És ahelyett, hogy ezt értékelné, még hisztizik azon, hogy neked nem csak ennyi a dolgod, ugyanúgy ott van a munka, tanulás, háztartás, háziállatok rendben tartása. Neked is csak 24 nap egy óra.


Valami kompromisszum tényleg jó lenne, hogy mondjuk minden 3. nap mész hozzá, a többi napokon skypeoltok vagy telefonáltok.


Sajnálom, ami vele történt, de el kéne ismernie, hogy neked, aki nem vagy kórházban, millió dolgod van.

2018. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
*24 óra egy nap
2018. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem hisztiztem soha sem. Normálisan halkan tök higgadtan elmondtam ,hogy picit szeretnék kérni kis időt,főleg a tanulás miatt. Meséltem mindenről neki. Nem támadtam le és egyáltalán nem nyafogtam. Ő volt az aki automatikusan úgy reagált,hogy én egy önző tuskó vagyok,unom,megcsalom,nem érdekel mivan vele, kifogásokat keresek stb. Nekem meg autobalesetem volt. Kórházban voltam én is. Nem ennyit,de eltörtem két bordámat meg a kulcscsontomat. 12 napot voltam bent. Ez idő alatt ha 3x rám nézett. Elég volt én nem igényeltem,hogy végig mellettem legyen. Tudom a szívbetegség más!! De fordított esetben én szerintem megérteném,ha nem csak velem akarna foglalkozni.
2018. ápr. 20. 20:13
 14/23 A kérdező kommentje:

Így van.

Most jutott időm a takarításra. Tegnap munka után végig takarítottam. Utána tanultam este 10től. Máskor ha hazaértem mindent csináltam csak tanulni nem tudtam már.( Az állatok amúgy sok időt elvesznek. ) Sikerült tanulnom is ma. Meló után egyből neki feküdtem. Kb 7óra környékén pihentem először. De holnap pl már megint intézem a barátom dolgait. Viszek be neki kaját szerintem. Gyógyszert akarnak neki beállítani,az eredményeit ismét én veszem át utána viszem tovább a dokijához.

2018. ápr. 20. 20:21
 15/23 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam,hogy találkozzunk kb heti 3x. Nekem az lenne ezután a tökéletes úgy több időm lenne az állatokra,tanulásra, és minden másra is. De nem tudok vele normálisan kommunikálni erről, mert leteremt. Telefonálni is tudnánk,de erre is csak egy cinikus oda mondogatós választ meg fintorgást kaptam.
2018. ápr. 20. 20:25
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a barátod az önző. Én a helyében nem várnám el, hogy minden nap gyere fáradtan. Nagyfiú vagyok, talán meghalnék nélküled a kórházban? Jesus. Nem való neki párkapcsolat, manipulálni próbál érzelmileg azzal a kijelentésével, hogy nem állsz mellette a nehéz időkben.
2018. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

Szívműtét után biztosan jót tesz neki, hogy idegesíted...


Nem muszáj 2 órát ott ülni, legyél ott fél-1 órát.

2018. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

"12 napot voltam bent. Ez idő alatt ha 3x rám nézett. "


Tudod, már akkor kellett volna otthagynod a picába.

2018. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem akartam idegesíteni őt.

A 2 órát is keveselte!

Most megyek még tanulok. Szép estét nektek.

2018. ápr. 20. 21:56
 20/23 anonim ***** válasza:
83%

Én megértelek. Ez így tényleg húzós hosszú távon. Jó persze a szívműtét komoly dolog, meg nem lehet leányálom a kórházban feküdni. De a nehezén már túl van, és nem várhatja el, hogy még hetekig körülötte forogjon minden. A gyógyulása meg nem a látogatásaidon fog múlni. Persze jól esik az embernek, de meg kell értenie, ha egyszer 1000 más dolgod van még. Annál inkább, hogy mikor hasonló helyzetben voltál, akkor ő azért közelsem ment be hozzád ennyit.

Szóval erősen túldramatizálja a helyzetet, főleg a megcsalásos vádaskodásával, meg hogy 2 nap után se tud lenyugodni, meg akkor is játsza a sértődöttet, és nem veszi fel, ha hívod....

Hagyd megnyugodni, aztán látogasd ahogy időd engedi. Ne hagyd, hogy hamis bűntudatot keltsen benned.

Amúgy azt megkérdezhetem, hogy csak most ilyen, hogy "beteg", vagy korábban is voltak mar ilyen, vagy ehhez hasonló dolgok?

2018. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!