Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólitsam meg?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. De nem merem megszólítani. Láttam már páraszor és nagyon bejön nekem. Mit kéne neki mondanom, hogy hozzám szóljon?:) Még sose beszéltünk.. Látásból ismerjük egymást jóideje. Tovább lehetne lépni szerintem.:D Nagyon félénk vagyok és ha látom zavarba jövök!



15/L


2010. jún. 13. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán kezd azzal, hogy szia:)
2010. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl.: "szia!"

Ha a suliban vagytok és a környéken van egy kis bolt, pl "Nincs kedved lejönni a boltba?" egyébként tudjátok egymás nevét? Mert ha nem, akkor esetleg odamehetsz azzal, h "Szia! Te a Tomi(ka) vagy, nem?"

2010. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress valami ürügyet, hogy megszólíthasd, pl ha buszmegállóban találkozol vele: Bocsi nem tudod elment már a 14:10-es busz? Így már könnyebb elkezdeni egy beszélgetést.
2010. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teccől genya!
2010. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki, szinte mindegy mit mondassz, ha meg nem, akkor meg azért xD


Am merre laksz?

2010. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kazinczbarcikában lakok.

Köszi a válaszokat.:P megpróbálom:D

2010. jún. 13. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!