Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a bonyolult helyzetben? Bevalljam neki, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Bonyolult sztoriba csöppentem és nem tudom, mit csináljak. Van egy lány, aki tetszik, de van barátja, az egyik haverom. Ő nem nagyon foglalkozik a lánnyal, cserébe mindent elvár tőle, ő nem ad semmit. A lány állítólag szereti, de láthatóan jobban örül nekem, mint a barátjának. A barátnője kíváncsiságból megkérdezte tőle, hogy mit érez irántam és ő azt mondta, hogy barátságot. Lehet, hogy csak azért mondja ezt, mert nem tudja, hogy én hogy érzek? A kapcsolatuk egyébként válságban van és eléggé valószínű a szakítás. A haverom viszont féltékeny rám (nem tudja, hogy joggal) és ezt a lány is tudja. Bevalljam a lánynak, amit érzek, vagy inkább titkoljam el? A barátságát nem szeretném elveszíteni, de ha lehetne, többet szeretnék. A lánnyal egyébként eléggé szoros a barátságunk, már olyanokat is elmond nekem, amiket a barátnőitől is titkol.
2010. jún. 13. 03:27
 1/10 anonim ***** válasza:
olyat is elmond neked, amit a barátnőitől is titkol? ezzel a kérdéssel tulajdonképpen inspirálni szerettelek volna, ha ezen elkezdesz egy kicsit gondolkodni, rá kellene jönnöd a helyes válaszra.
2010. jún. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert ha hagyod hogy így maradjon, akkor könnyen lehet, hogy beskatulyáz a barát pasi kategóriába, akivel aligha jön össze. Te eddig ebben jó partner voltál. Mindenképp érdemes lépned, de hogy mikor és mit, azt én nem tudom.
2010. jún. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam hasonló helyzetben. Akkor a lány mellet döntöttem és elvesztettem a barátomat. Nem vagyok büszke rá és megbántam mert a lánnyal egy idő után szakítottunk. Nem cserélnék fel egy barátságot egy lányra. Te természetesen úgy döntesz ahogy akarsz. De elgondolkodhatsz azon is, hogy mit éreznél ha válságban levő kapcsolatodat a barátod úgy oldaná meg, hogy kikezd a barátnőddel. Ne ess bele abba a hibába amibe én. Nagyon sok lány van még a világon. És megtörténhet, hogy a barátodat csak piszkálja veled. Erre nem gondoltál?
2010. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira fájna neki elveszíteni egy lányt, akit nem becsül.
2010. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg is várhatod a szakítást.
2010. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a gyors reakciókat... de kiegészítem még pár infóval a kérdést: a lány állandóan kikészül idegileg a barátja miatt, de vhogy (azt mondja legalábbis)még mindig szereti. És nem tudom, hogy irántam mit érezhet, a barátnőjének azt mondta, hogy nagyon szeret engem, de nem akar többet barátságnál... ezt pedig lehet, hogy azért mondta, mert nem tudja, mit érzek... túl közel engedtem magamhoz, és teljesen beleszerettem... :S
2010. jún. 13. 11:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát... túl vagyok rajta, valószínűleg marad a barátság(az biztos, hogy megmarad), de legalább már nem kell előtte titkolóznom.
2010. jún. 13. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

és mit mondott?...olyan édes vagy, hogy ilyenek miatt parázol...

nálam is hasonló a szituáció, csak itt én vagyok a lány, és fogalmam sincs, hogy mit érez irántam a barátom...a pasim meg úgy csinál, mintha nem is léteznék...

2010. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
először meglepődött... nem is sejtette, hogy ezt akarom mondani neki... aztán megnyugtatott, hogy emiatt nem fogja eldobni a barátságot... és mondta, hogy most úgy látja, hogy nem lesz több, de a barátság marad...
2010. jún. 14. 18:01
 10/10 A kérdező kommentje:
sokszor a haverom is úgy kezeli, mintha nem létezne... de a lánytól mindent elvár...
2010. jún. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!