Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon aljas vagyok? Részletez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aljas vagyok? Részletezés alant.

Figyelt kérdés

Fiatal meleg fiú vagyok (jöhet a sárdobálás). Az exbarátom biszex srác volt, 6 évvel idősebb tőlem.


Én eléggé monogám szemléletű vagyok, de őt nem lehetett megregulázni sosem - az "engedélyemmel" (bármennyire fájt is) néha félrehordott.


Két hónapja szakítottunk, mert idegileg kikészített, hogy nem csak én kellek neki. Azóta csajozik. Tudom, hogy még mindig szeret, mert intelligensnek tart és amikor ritkán találkozunk, akkor ugyanúgy érzem azt a vibrálást.


(Tudjátok, nagyon ritkán van az ember életében olyan másik lény, akivel közös hullámhosszra tudtok kerülni, és még a gondolataiban is tudsz olvasni. Ő pont ilyen volt. A mai napig imádom és irtó nehéz elengedni.)


Elkövettem néhány szemétséget. Most egy harminconéves férjes asszonyt kezelget, illetve van egy 17 éves barátnője (aki meglehetősen magas, parasztfejű, tramplitestű, és a közösségi oldalakon tárolt adatlapjai szerint meglehetősen bunkó is).


A lánynak megírtam, hogy vigyázzon a sráccal, mert nemi beteg volt (szifiliszt kaptam az exemtől, de szerencsére komolyabbat nem), valamint, hogy két kapura játszik (tehát a fiúkat is szereti).


Az exem nem haragszik rám emiatt annyira (ebből is gondolom, hogy szeret még engem), de a lány teljesen kikészült idegileg, állandóan hívogat telefonon, hogy ez igaz-e, miért mondtam el neki, stb. stb. Még az anyukája is telefonált nekem.


Bonyolult.


2010. jún. 13. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Neved Sp?
2010. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mi az az SP?
2010. jún. 13. 09:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha nekem csak így simán mondanák, hogy valszeg nemi beteg vagyok, és azt sem mondanák el, h miféle, én is halálosan be lennék rezelve. Már temetném magam, mert meg lennék győződve róla, hogy HIV, vagy hasonló. Főleg, h közölted vele, hogy homokozott is a pasija rendesen, tutira venném, hogy AIDS... Csodálod, h kétségbeesetten próbál veled beszélni? Ja és elég szemét alak vagy, mert a szifiliszből az ex pasidat kigyógyították szerintem, szóval nem is nemi beteg.
2010. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egy ilyen piaci kofa szerű lány, aki még a magyar nyelvtan szabályait sem ismeri és szétteszi a lábát akármilyen jöttmentnek, megérdemli, hogy szenvedjen.


Én hiába vagyok fiú, de akkor sem tartozunk egy kategóriába.


Ja, igen: a csajsziról érdemes azt is tudni, hogy az egyik társkereső oldalon olyan fiúbarátot keresett, aki anyagilag is támogatja. :)

2010. jún. 13. 09:46
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Remélhetőleg hamar megdeglesz...
2010. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te most a lány szerepét játszod ugye?
2010. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt, igen, de bár belsőleg eléggé intrikus vagyok, és kicsit rózsaszínben látom a világot, de külsőre és viselkedésre férfias vagyok.
2010. jún. 13. 09:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogod fúrni azt, akivel már nem jársz, és kegyetlenkedni egy lánnyal csak mert féltékeny vagy.
2010. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

B@szd meg a csajt ha állandóan hívogat.

Csald be a lakásodra és rakd be neki.


Amúgy meg egy rohadt b.zi vagy ez a véleményem:D

A gondolattól is hányok ha egy fiút seggberak egy fiú.

2010. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

utolsó:igazad van

undorító vagy kérdező

legalább ne írnád le a beteges hajlamaid

2010. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!