Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a bonyolult ügyben az én helyemben (egyéb infőkat lásd alant! )?

Figyelt kérdés

22 éves meleg (bocsánatot kérek a homofóboktól) fiú vagyok, és összejöttem egy érett gondolkodású, ám fiatal sráccal.


Ma bevallottam neki, hogy valószínűleg a melegségem kialakulásában az is közrejátszott, hogy ötéves koromban fajtalankodott velem egy pedofil "bácsi", ugyanis a fejemre zúdította, hogy rideg vagyok, és nem tudok a szexben eljutni a csúcsra.


Való igaz, hogy élvezem a szexet, és übergázosan szerelmes vagyok belé, de aktus közben úgy érzem, hogy mégsem vagyok ott. Pedig ő igazán figyelmes.


Ő az első igazi szerelmem, és vele jutottam el a szexben egy olyan pontra, ami nem csak vadság, hanem a jó érzés valami lelki harmóniával is társul, de mégsem az igazi (a korábbi partnereim - egy kivételével - csak tárgyként használtak).


Tavaly már voltam két pszichológusnál is: az egyik idősödő lélekdoki fintorgott, amikor elmondtam neki, hogy homokos vagyok (pedig náluk a tolerancia alap elvárás), a másik pszichomókus meg azért nem foglalkozott velem, mert szociológiát és társadalmi nemek ismeretét hallgatok az egyik egyetemen (ezáltal pszichológiát is oktatnak nekem), és amikor szakszavakat kezdtem használni, azt hitte, hogy tesztelni akarom, és csak kamuból mentem be hozzá.


És igenis, minden egyes aktusnál eszembe jut az az ötéves koromból való, undorító, ocsmány dolog, de nem tudok mit tenni.


Extrém a helyzet, ugye?


Szóval, még egyszer a kérdésem: Ti, kedves válaszolók, mit tennétek a helyemben?


2010. jan. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg toleráns pszichológust találni, hátha van még olyan. vagy beszélj egy olyannal erről, akiben tudod, hogy bízhatsz és megért téged. pl. anyukád? nem is tudom, hogyhogy nem vittek pszichológushoz téged még kisebb korodban? vagy egyáltalán hogy kerülhettél ilyen helyzetben 5 évesen? egyedül hagytak a szüleid az utcán csak úgy? nemértem :S
2010. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég extrém... Azt hiszem keresnék egy harmadik pszihológust... bár nem nagyon bízok bennük. Mondanám, hogy a családodban keress segítséget (én azt tenném), de ha 22 éves korig eljutottál úgy, hogy nem tudtak segíteni, akkor nem hiszem, hogy ez neked működne... Úgyhogy esetleg barátok, vagy egy másik dilidoki.
2010. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hiszel-e benne, de előző élet terapeuta. Aki persze ebben az esetben nem az előző életedbe visz vissza, hanem oda ahol a pedofilos dolog történt. Ha nem hiszed, akkoris elkéne menned ha van rá pénzed, egy próbát megér. (Amúgy már nagyon nagyon sok mindenkinek segített)
2010. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, 17:41-es. Annyit kihagytam, hogy elég sokan voltak az ismerőseim közül pszichológusnál,és elmondhatom, kivétel nélkül senkinek nem segített! Amit írtam már annál inkább...
2010. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egyébként barátaim pont emiatt nincsenek, csak felületes haverjaim, mert nagyon nehezen engedek közel magamhoz bárkit is. Mindig áldozat voltam, vagy alárendelt.
2010. jan. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!