Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadtul idegesit a baratom?

Figyelt kérdés

Gyulolom a baratomat. Szakitani fogok vele ha ezt nem hagyja abba.

Beszelek regi ismeroseimmel akiktol az eg vilagon semmit nem akarok. Soha nem akarnek de a baratom allandoan lesi kivel es mit beszelek. Ulunk a metron es en kozben egy gyereknek irok akivel joban vagyunk o meg ul mellettem es olvas mindent. Aztan cuccog meg puffog. Most is Angliaban vagyunk es van egy ismerosom ai repult mar Angliabol haza sokat. Felek nagyon mert ma este repulunk es rairtam hogy megis milyen lesz. Erre baratom elkezdett itt a vendegsegben hangoskodni velem hogy pofatlan vagyok meg hogy gondolom ezt. Mondom halkabban mar. Es nem hagyta abba. Meg hangosabban kezdett osztani. Elegem van belole. Miert nem allitja mar le magat? En nem a fogyatekos exe vagyok. Allitolag o dumalt mindenfele palikkal es ezert szakitottak. Bar szerintem nala is ez lehetett. Gyanusitgatta hogy kavarnak meg ilyenek.

Mit csinaljak? Legszivesebben lecsapnam ilyenkor.

22/L


2018. ápr. 23. 13:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Amikor kiosztom hogy alljon le akkor olyanokkal jon hogy “ Na mi van, addig jo voltam amig kihoztalak angliaba?”

Vagy mikor felhanytorgatja hogy miket vett nekem.

Hogy van ehhez pofaja??!

Soha nem csaltam meg es nem is akarom de ha ezt nem fogja be,megteszem eskuszom mert en ezt nem birom mar.

Ti mit tennetek?

2018. ápr. 23. 13:17
 2/8 A kérdező kommentje:

Lassan 10 honapja egyutt vagyunk es kepes ilyeneket mondani.

Szeretem de mar rohadtul megfojt.

2018. ápr. 23. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Blablabla, önűmításból jeles. Ha lenne 3 darab agysejted, akkor már régesrég elhagytad volna, mert az ilyen ember soha nem fogja abbahagyni. További kellemes szenvedést, ha egy ilyen alakot képes vagy szeretni, akkor meg is érdemled.
2018. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten éretlenek vagytok szellemileg egy kapcsolathoz. Úgyis vége lesz, ahogy a következőnek és az azutáninak is. Lépj le, ha nem érzed jól magad vele.
2018. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyesmi általában nem lesz jobb, söt.

Ha ilyen stílusban beszél veled, az eleve nincs rendben.

Le kell ülni, nagyon komolyan elbeszélgetni vele és megmondani, hogy ez így nem fog menni és a szakítást fontolgatod. Ha felfogja és változtat, talán ér a dolog még egy esélyt. Ha nem, akkor sajnos menni kell. És azt jobb minél elöbb meglépni.

2018. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
fogyjál le, járj edzeni és keress egy rendes sávót
2018. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Úgysem fogod elhagyni.
2018. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
A fenti leírás szerint te is mindenféle pasikkal dumálsz. Némelyikre elég átlátszó ürüggyel írsz rá, ha már Angliában vagy, akkor mi a fenének írsz rá egy másik pasira, hogy milyen lesz az út? Ott ült melletted a párod, miért nem vele beszélted meg? Nem vagy te olyan kis ártatlanka.
2018. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!