Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vigyem oda neki a DVD-jét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vigyem oda neki a DVD-jét? Nagyon félek! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járok egy lánnyal és múltkor MSN-en a kedvenc zenéiről beszéltünk és megígértem neki, hogy letöltöm meg minden, le is töltöttem ki is írtam, de nem merem neki odaadni. Hétfőn ő lesz a hetes és megígértem neki, hogy az osztályban oda adom neki, csak az a baj, hogy titokban járunk és nem akarom, hogy meglássanak együtt! Mit tegyek?
2010. jún. 13. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már punci... Add oda neki,és szard le a többieket.
2010. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kell titkolni, hogy jártok?
2010. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Titkoljátok hogy jártok? Hány évesek vagytok? Amúgy meg egy DVD átadásába nincs semmi különös..: D
2010. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mered odaadni... mi lesz ha papás-mamásra kerül a sor? Hazaszaladsz megnézni, van-e otthon friss tej?

Ne legyél pipogya. Add oda neki aztán kész.

2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én odaadnám a DVD-t és utána még jól meg is dugnám még a többiek kint vannak a szünetben.
2010. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én adtam már DVD-t olyan embernek, akivel nem jártam, és nem lett belőle félreértés. Szerintem próbáld meg. Csak ne fogdosd közben.
2010. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést,jót röhögtem... XD Gondolom úgy max.7éves lehetsz,ha ezt komolyan gondoltad... :D Add neki oda nyugiban,ettől nem fog még senki rájönni. De amúgy randin miért nem adhatod oda?? Vagy msn-en jártok 3hónapja?? :)
2010. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok szegényt. Ti is voltatok általános iskolások bár az kétséges hogy az ezen az oldalon regeltek többsége el is végezte volna. Azt bármikor oda adhatod neki. Attól még nem fogtok járni ha oda mész hozzá és adsz neki egy dvd-t.
2010. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Küldd el postán!:)


A viccet félre téve, egy DVD átadásból még nem tűnne fel senkinek, hogy ezek között van valami. Ha meg annyira "félsz", akkor csúsztasd be a táskájába és írj egy cetlit, hogy: "blabla szeretlek blabla".


15 F

2010. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 13 évesek vagyunk, ő 1 osztállyal lejjebb van, mert fiatalabb. És azért titkoljuk, hogy járunk, mert nagyon szemét mindenki a suliba.
2010. jún. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!