Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h elmuljon?

Figyelt kérdés

Még 15 éves koromban elmentem egy tábora,ott lettem életemben 1x szerelmes.még azon a nyáron meglátogatott a srác majd utánna közel egy évig beszélgettünk telefonon.következö évben ujra meglátotgatott,megtörtént az elsö csók,és akk bevalotta h szeret.Minden tökéletes volt.Másfél évig nemvolt semmigond.Kb 42 kmre laktunk egymástól,de ez sosem jelentett gondot.Aztán egy reggel felhivott telefonon,mondta h orvoshoz megy,délután hivja fel és akk megmondja mikor jön ki.

Vége lett a sulinak,gondoltam na akk felhivom,ami persze nem sikerült.gondoltam bisztosan még a dokinál van.csakhogy se másnap se harmadnap nem volt elérhetö.akkormár igazán kezdtem aggódni.Hónapok teltek el és én teljesen kivoltam készülve.Éjjelente semmit nem aludtam csak sirtam.Minenkit kérdezgettem haverok,barátok,család,de senki nemtudta mittörtént vele.

MEsszire elutaztam,csak azért h felkeressem a közelibb barátait hátha tudnak vmit,de sikertelenül.Igy telt el másfél év.Akkor már kezdtem picit megnyugodni ill.megtanulni azzal a tudattal élni,h sosem tudom meg miért hagyott el...

Voltak közben "kapcsolataim" de nem találtam igazán a helyem..Majd megismerkedtem egy sráccal.összejártunk randizgattunk.Nagyon beleszerettem.összejöttünk.telt mult az idö és én egyre boldogabb voltam a párommal.Majd eljött az karácsony és megkérte a kezem.én persze h igen mondtam.még sosem voltam ilyen boldog..Nem is lett volna semmi gond...

CSak h egy reggel mászkálok a lakásban,kinézek az ablakon és akk egy pillre megállt a szivem,azthittem halucinálok.Ott állt a lépcsö tetjén.Kimentem de még mindig nem hittem el amit látok.lejött a lépcsön adott egy szál rózsát egy verset,és megakarta kérni a kezem.ami persze lehetelen lett volna mivel már elvoltam jegyezve.Hazajött a párom és amit meglátta tudatosult benne,h már foglalt vok ugymond örökre.ekkor elsietett.

Akkor éjjel megint csak sirtam.Felszakitotta a régi sebet, és ujra azt érzetem h szeretem.azota is mindig megkeres a neten,és azt kéri h mégegyszer utoljára legyek az övé.Nem tudom megtenni,mert nem vagyok képes megcsalni a páromat és nem akarom elvesziteni,de azota minden nap gondolok rá,és szinte féltékeny vagyok ha más csajrol beszél vagy randira megy.miért van ez?aztmondja h még mindig szeret..és olyan mint ha én is szeretném,de nem tudnám ujrakezdeni.nagyon hülye helyzet és ez a furi érzés.Lehet h még mindig szeretem?mit tegyek h elmuljon ez az érzés???


2010. jún. 13. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A mostani párodat szereted, nem őt. Ez látszik abból, amit írtál. Csak azért ilyen nehéz elfelejteni a régi srácot, mert nem tudtátok normálisan lezárni. Hidd el nem lenne jó, ha megpróbálnád vele. Legyél boldog a mostani pároddal :)
2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is van hasonló tapasztalatom...én 5évig nem tudtam kb feldolgozni ezt...aztán lenyugodtan,de mindig félek ha a lakhelye közelében járok...
2010. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Másfél évig miért nem keresett? Ne haragudj, a rózsaszín köd elönti az agyad, ami alapvetően nem gond, de MÁSFÉL ÉV... a jelenlegi "párodat" sajnálom.
2010. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért nem keresett másfél évig,mert mint kiderült volt egy balesete amibe majdnem belehalt,sokáig volt korházban...csak azt nem értem azt a családja miért nem mondta el nekem.

A jelenlegi páromat ne sajnáld,mert szeretem.Mindennél jobban szeretem és belehalnék ha elvesziteném.nincs és soha nem is volt rózsaszin köd.nem vok aza fajta.

Képtelen lennék elhagyni a jelenlegi páromat.csak ez a hülye érzés:S szeretnék töle megszabadulni vhogy.

2010. jún. 13. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Kenegesd körömvirág krémmel attól elmúlik.

by:EARL

2010. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hahaha

Nagyon vicces!

2010. jún. 13. 17:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Uramisten....nem semmi sztorid van hallod-e.

Ha szereted a mostani párodat, akkor ne csald meg, ne hagyd el. Teljesen normális, hogy felkavart a régi szerelem megjelenése is, és nyilván ha tudtál volna a balesetéről minden másképp alakul. De így alakult. Kezdtél egy új életet, új párod van, akit szeretsz, meg kell értse, hogy nem várhattad évekig, hogy egyszer csak felbukkanjon. Jobb lenne vele megszakítani minden kapcsolatot, amíg ezek a régi sebek tönkre nem vágják a mostani kapcsolatod. Ha tényleg szeret még téged, meg fogja érteni és békén hagy. A párodnak pedig mondj el mindent őszintén, nehogy félreértés legyen belőle. Hidd el, idővel megnyugszol majd, most még persze hogy sokként ért,de ez már a múlt. Ideje lezárni.

2010. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azért érzed magad hülyén, mert még nem döntöttél, és nem vállaltad a felelősséget.


Ha a jelenlegi párodat választod, akkor beszélj a másik sráccal, h hagyjon békén. Elmondhatod neki, hogy mennyire szeretted, mennyit sírtál miatta, amikor szart a fejedre (baleset, persze...)de most van aki szeret és törödik veled. Ehhez az emberhez hozzámész feleségül. Ő pedig elmehet a francba, ha nem tetszik valami, mert ő cseszte el. Megmondod neki, hogy ne keressen a továbbiakban, nem akarsz vele találkozni, és nem számítasz a barátságára sem.


Ha meg a vetitőgépet választod... hát, khm, sok sikert!

Érdekes életed lesz.

2010. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha másfél évig kómában volt és még mindig őt szereted és a jelenlegi párod esetében is csak rá gondolsz(a régi párodra) akkor ez esetben a régit kéne választanod bár akkor már semmi sem biztos és nagyon kockázatos... ha békességet akarsz maradj a jelenlegi pároddal ha bolgog is vagy vele:)
2010. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Másfél évig le se szar téged és mégis szereted?Te hülye vagy?Ne ezen filózzál már te idióta szajh.a inkább foglalkozz a jelenlegi pároddal vagy lődd fejbe magad komolyan a nőktől már hányingerem van,még szerencse hogy az én barátnőm nem ilyen...Tiszta szánalmas
2010. júl. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!