Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom engem nem visz nyaralni, meg szinte sehova a volt párját viszont több országba is elvitte. Engem miért nem?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon szeret, a volt párjával azért szakított mert belém volt szerelmes és utána jöttünk össze egy fél évre. Szerinte csak látszat, ezekre ne alapozzak,hogy neki miket vett vagy hová vitte. Nem ez a lényeg. Viszont nekem igen. Nekem minden vágyam a tenger, én nem tehetem meg anyagilag egyedül, de ha feleznénk akkor már igen. Ő nem vágyik annyira sehová. Annyira elkeserít :(
2018. ápr. 26. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Vidd te őt ;)
2018. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem teljesen értem... Mi az, hogy nem teheted meg anyagilag egyedül, de egy kétszemélyes út felét meg ki tudnád fizetni? :D

Amúgy tőle kérdezd meg, hogy miért.

2018. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

Te nem teheted meg anyagilag hogy elmenj egy tengerpartra ezért rá akszkodsz egy férfira hogy ő vigyen el ő fizesse a kis utazások

Ez undorito már ne haragudj

Az ilyen élősködő nők miatt vagyunk lenezve le k..azva

Nekem sincs rá pénzen hogy tengerre menjek de nem is várom el senkitől hogy fizesse. Majd ha lesz rá pénzem én is eljutok nagy vágyam ez de nekem senki ne fizesse az utazasom

2018. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
utolsó, azt írja, hogy az utazás felét tudná állni. tehát gondolom a saját részét.
2018. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Magyarul: neked van pénzed egy főre, ő meg alapból nem akar menni. Akkor fogod magad és elmész barátokkal, ott meg úgyis mindenki fizeti a részét. Egy hét távollétbe nem haltok bele, ez van.
2018. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mivel ő a párom vele akarok menni. Nem várom el,hogy ő fizesse. Ezért még jó,hogy oda írtam. Az utazást fizetném pl de a számlást vagy kaját pl ő fizethetné.
2018. ápr. 26. 12:10
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

Milyen kedves vagy, hogy megengeded a párodnak, hogy fizesse a kaját és szállást! Egy álom nő vagy, ne viccelj velem.


Ez sem lesz hosszú kapcsolat, tipikusan az vagy, aki elvár mindent és hisztizik, ha nem kapja meg.

2018. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 iamaveryniceguy ***** válasza:
69%

" ezekre ne alapozzak,hogy neki miket vett vagy hová vitte. Nem ez a lényeg. Viszont nekem igen. "


Ez aztán a valami :D Te is kizárólag a két szép szeméért vagy együtt a barátoddal, ja nem.

2018. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Én sem bírom a haszonleső, mások pénzén élvezkedő nőket,de szerintem itt félre értés történt, nekem nem az jött le,hogy a kérdező ki akarná használni a barátját, fizetné az utat, de a többire nem lenne pénze, szeretné látni a tengert,méghozzá a párjával. Ebben mi olyan nagy bűn?
2018. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noren1989 ***** válasza:
60%

Hát, akárhogy is nézzük, most nem menne sehova. Te mennél, sőt, állnád magát az utazást. Megyjegyzem, a szállás+ kaja jóval durvább költséget képvisel, mint az utazás. Ergo nem felezés, amit te felvázoltál.


A régebbi dolgokat, amit meg az exeivel csinált, szerintem nem kéne felhántorgatni, legalábbis intelligens nő nem hasonlítgat ilyeneket.


Nekem a hozzáállásod egy durcás kislányéra hasonlít, aki nem kapta meg a vásárban a csattogós lepkét múlt hétvégén.

2018. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!