Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy manipulál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy manipulál a barátom, de nem merek vele szakítani. Képzelődöm vagy tényleg van benne valami?

Figyelt kérdés

Úgy fogalmaztam meg magamnak, hogy olyan mint a gonosz mostona a Hamupipőkében, aki elméletileg megengedi neki, hogy elmenjen a bálba, ha elvégzi a házimunkát és talál magának ruhát, gyakorlatban meg olyan feladatokat ad neki, amiről biztosan tudja, hogy nem fog végezni.


A barátaim teljesen elkoptak mellőlem, a rokonaimat sem láttam régóta. Sosem mondta ki, hogy eltilt ettől vagy attól, de hisztizett, ha megtudta, hogy találkoztam valakivel, miközben vele is lehettem volna.

Heti háromszor boxedzésem volt, ott se volt kimondva, hogy nem járhatok, de mindig pont azokon a napokon akart valamit csinálni, és úgy csinált, mintha elfelejtette volna, hogy aznap edzésem volt, és mindig bepróbálkozott a "nem akarod most az egyszer ellógni?"-dologgal. Edzés után az öltőzőben sokszor láttam, hogy edzés alatt írt üzeneteket, "unatkozom" "mikor végzel". Egyszer bent maradtam beszélgetni a többiekkel, a telefonomat megnézve 10(!) nem fogadott hívásom volt tőle, pedig csak 20 percet beszélgettünk kb. Volt olyan is, hogy az épület előtt megjelent kocsival, mondván "épp csak erre járt, gondolta, hazavisz (mármint magukhoz) és akkor náluk aludhatok (nem is beszéltünk ilyet). Az iskolával is ezt csinálja (ha korábban végez, kérés vagy kérdezés nélkül elémjön, mondván "meglep")


2018. ápr. 28. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem manipulal, hanem egy kezdodo pszichopata.
2018. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy manipulatív ki p@cs, szakíts vele mert ez nem olyan probléma amin dolgozni lehet. Ő ilyen. Neked meg egy normális ember kell, aki mellett ott vannak a barátaid is, a hobbid és nem fojt meg a jelenlétével. Nincs rosszabb az ilyen érzelmi zsarolóknál,mert ők nem igazán tudnak felnőni. Aki ezt nem nőtte ki kisgyerek kora óta, azzal gondok vannak....
2018. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak rosszabb lesz...
2018. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Menekulj, kesobb nehezebb lesz. Na ezert nem szabad mentalis, Lelkibeteg K*Cs*ggel kezdeni... Engem is ilyen tett tonkre majdnem... 23L
2018. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon komoly hidd el, mert ez bizony pszichopata. Nem birja elviselni ha nem csak vele foglalkozol, és leplezve kontroll alá vett, ezért jön eléd váratlanul, azért hív 10x stb. mert így rögtön az "uralma" és megfigyelés alá kerülsz és ez neki kell. Nem lesz ennek jó vége. Ráadásul már most nincs kapcsolatod barátokkal, rokonokkal. Nagyon vigyázz mert ez idővel olyan lelki terrorba fog átcsapni, hogy komoly problémáid lesznek. Ő meg most sem fogja fel, nem érti meg vagyis vele megbeszélni lehetetlen.
2018. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális.. én tuti lelépnék
2018. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!