Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak manipulál?

Figyelt kérdés
Volt egy külföldi barátom, akivel a végére megromlott a kapcsolatunk. Ennek az volt a fő oka, hogy habár ő szerelmes volt belém és komolyan gondolta a kapcsolatot, mégis elviselhetetlenül viselkedett. Állandóan beszólogatott, meg féltékenykedett, meg stb. Persze így egy idő után nekem elmúltak az érzéseim és fontolgatni kezdtem, hogy szakítok. Aztán tegnap skypeon mondtam neki, hogy én már nem érzek úgy iránta és nem tudom, hogy ha látnánk egymást, akkor visszatérnének-e az érzéseim. Erre ő szakított velem. Először még meglepően normális hangnemben, de aztán elszakadt nála a cérna, mert a fejemhez vágta, hogy foglalt egy repülőjegyet Budapestre és hogy a fél fizetését repjegyre költötte és hogy meglepetésnek szánta... Én meg persze ettől méginkább szarul érzem magam, de én nem tudtam a repjegyről, plusz nem is én mondtam ki, hogy vége, szóval megfordult a fejemben, hogy csak manipulálni próbál és azt akarja, hogy lelkiismeret furdalásom legyen. Aztán még azt is a fejemhez vágta, hogy én kihasználtam és csak játszottam vele és amikor mondtam, hogy mennyire sajnálom, akkor közölte, hogy én nem is tudom, mi az, hogy sajnálni. Mit gondoltok? 25/N
2015. ápr. 29. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért erezted magad szharul. O viselkedett seghgfejkent.

Retardaltnak gondolom.

18F

2015. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtökkel error van, bár te nem tehetsz róla.
2015. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzott. Örülj, hogy vége.
2015. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Game over!

Nehogy lelkiismeretfurdalásod legyen!

2015. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!