Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Féltek megcsókolni a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Féltek megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés
Ő18 én 15,tudom,hogy érdeklem,csak nem tudom,hogy fél,vagy csak nem akar...
2010. jún. 13. 17:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
Haaat, en mar nem is probalkozom senkinel. 7 honapja csokoloztam utoljara, azota senkinek se kellek. Most is voltam dizsibe, csaj ellenallt. Qrvaannyat.
2010. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27 évesen már nem félek, de 18 évesen be lettem volna szarva... :)
2010. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én félek bevallom, a lány is megcsókolhat, miért mindig mindent a férfinak kell csinálni?Kezd tököm tele lenni.
2010. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

kis ovodás vagy előző...

belenehaljál h kezdeményezned kell 1 lánynál -.-

csak ennyit kell csinálnotok h meghodítsatok a nehezét meg nekünk főzni mosni takarítani szülni a kölköket nevelni emr ti lusta dögök vagytok(tisztelet a kivételnek) azt hiszitek h ti ezzel letudtátok h áá megvan a csaj márcsak henyélek...pff

2010. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Inkább te vagy hülye ha ezt hagyod:D:D:D

Hogy jön ide a főzés meg stb?Abban segítek, nekem csak a kezdeményezéssel van bajom, főzök, mosok takarítok, mindent megcsinálok ha cserébe a csaj kezdeményez:D

2010. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
komolyan??:D akk te 1 ritka pasi vagy:D
2010. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző ott a pont!


Már bocs de ki a lusta, hogy ha kezdeményezni csak és kizárólag a pasinak kell mert az úgy természetes -.-

Mikor ha egy tök átlagos lány tenné ezt, a legtöbb pasi kiugrana a bőréből! Ezt gondoljátok már át...


Jah és egy férfi mikor panaszkodik h jájj má megin pénz kő keresni... Csinálja inkább azt is az asszony!

2010. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a nők ugyan dolgoznak keresik a pénzt

én már kezdeményeztem pasinál és igen kiugrott a bőréből:D de én azt szeretem ha küzdenek 1 kicsit:D most ha látom szegényen h nagyon hezen megy akk talán segítek neki de azér enm kell összefosni amgatokat h kezdeményezzetek

2010. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18:06 vagyok

Ezt komolyan állítom, én félek kezdeményezni, ezért "kiváltanám" a kezdeményezést a nő házimunkáinak átvállalásával is, csak sajnos ez nem lehetséges.A gyereknevelés meg mind a 2 szülő dolga mert kettőjüké a gyerek.

2010. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"szeretem ha küzdenek 1 kicsit"


ez puszta szadizmus valld be... itt a válasz fenti kérdésre, ettől lesz valaki félénkebb

2010. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!