Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenben az ideálom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenben az ideálom lesz, vagy más lesz, és pont ezért lesz Ő az igazi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:

A kérdés, lehagytam

Milyen lesz az igazi??

2010. jún. 13. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökéletlen. Egy ideig még keresgélned kell, mert nagyon fiatal vagy még, ha ilyeneken gondolkozol.
2010. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másmiatt igazi az igazi, erre nincs szabály... Érezni fogod amikor eljön, amikor megismered stb. Nem lehet ilyet meghatározni, hogy az igazi mitől igazi!Főleg nem mi neked!
2010. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan lesz mint te :) a tulajdonságai,humora.viszont teljesen más mint amire várnál... bennem megfogalmazódott hogy nekem milyen pasi kell.legyen férfias,idősebb,stb.erre... osztálytársamba szerettem bel :) nemis hittem voltna.elsőre ránéztem be se jött.aztán megismertem... nekem igy volt.de ez nem jelenti azt hogy nálad is ez lesz.gondolom mindenkinél más
2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!