Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem lehet az exemnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet az exemnél?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakított velem az akkori barátnőm és nem túl baráti módon váltunk el akkor. 1-2 hónapig nehezen dolgoztam fel majd egyre jobban el tudtam engedni a dolgot. Elkezdtem új emberekkel ismerkedni lettek új barátaim stb.

Aztán körülbelül egy hónapja újra beszéltünk az exemmel és bocsánatot kértünk egymástól a viselkedésünkért és a végére kibékültünk és elmondta adott volna esélyt ha nem lettünk volna rosszban, ezután jó hangulatban mentünk a dolgunkra.

Kb egy hete viszont újra belémcsapott az az érzés, hogy nagyon szeretem ezt a lányt és megpróbálnám megbeszélni vele, hogy próbáljuk meg újra, hisz a kapcsolatunkból kb csak a szakítás előtti 1-2 hét volt rossz alapvetően pedig jól megvoltunk egymással.

Szerintetek megér egy próbát beszélni vele erről?

Érezhet még valamit irántam és lehet esély arra, hogy újra együtt legyünk?



2018. ápr. 30. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt nem tudom, hogy mennyi esélyed van, ezt az exed tudja leginkább...de ha így érzel, mindenképpen beszélj vele erről, legalább meglesz a " válasz" is. Szurkolok.
2018. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megér. Csak úgy tudod meg, ha kideríted. Viszont készülj fel rá, hogy lehet megint nem úgy fognak történni a dolgok, ahogy az jó lenne neked.
2018. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az attól függ mi miatt szakítottatok.
2018. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
20%

Engedd el. Nincs értelme. Ugyanúgy nem működne, mint azelőtt sem. Az időtöket pazarolnátok csak.


Az ilyen "még egy esély"-es dolgoknak nincs értelme soha.

2018. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Semmi.
2018. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben egy esélyt mindenképpen adnék a dolognak. Sok sikert! :)
2018. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg, ha így érzed!
2018. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Az ex nem véletlen ex !
2018. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!