Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagyok ennyire érzékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Pl. ha már csak arra gondolok h nyáron 1-2 hétig elutazok és nem láthatom a páromat rám jön a sírógörcs. Bármi apróságon könnyen elpityergem :S

Ez mitől van és h tudnék úrrá lenni ezen ?

18/L


2010. jún. 13. 18:24
 1/8 anonim válasza:

Mert szereted a párodat,és nem szeretnéd elhagyni.

Vagy honvágy vagy én nem tudom.

2010. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

honvágy nem hanem az első:)

de ez nem túlzás?

pl együtt voltunk 2 napot és mikor elmentem tőle akkor is rám jött a sírhatnék

hogyan lehetnék erősebb és "keményebb" ? ilyen apróságokon nem akarok sírni...nevetséges

2010. jún. 13. 18:35
 3/8 A kérdező kommentje:
szűz vagyok :D nem hiszem h terhességem miatt
2010. jún. 13. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit naív is lehetsz még így fiatalon. Nem ért sok megpróbáltatás, s megbízol az emberekben. Barátodba pedig végképp szerelmes lehetsz, s mivel naívságod okán teljes mértékben ideális partnernek tartod, így hiányolod, s félsz, hogy megtörik ez a tökéletesség. Ezt már a kevésbé naív részed okozza. Amennyiben majd biztonságban érzed magad, csitul. Szerintem...
2010. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ő nem tud veled menni? Én is szoktam el-elérzékenyülni, de általába menszesz előtt vagyok ilyen ...
2010. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

sajnos nem tud velem jönni, nem is lehetne megoldani

hát naív nem vagyok:) csak nagyon szerelmes és nagyon ragaszkodom hozzá, de emiatt még nem kéne h ez legyen :S

ma fordult elő, lehet holnapra elmúlik:) remélem

mindekinek vannak érzékenyebbek napjai hátha csak ez is az (a menszim pár napja múlt el)

2010. jún. 13. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem naív, csak idealista. Az pedig természetes. Így jó?
2010. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem rosszindulatból mondtam h nem nagyok naív :)

az a baj h túlságosan féltem, ha beszélget egy lánnyal és mondja nekem akkor meg féltékeny, ha nincs velem akkor meg iszonyatosan hiányzik

ezektől szeretnék megszabadulni v legalábbis kicsi8t csökkenteni az aggodalmaimat de nem tudom h hogyan lehetne

ha vki volt hasomló helyzetben kérlek írja meg

2010. jún. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!