Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hív vissza mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív vissza mindig, hogyha nem törődik velem a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel már 3 hónapja együtt vagyok, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Sajnos nem elég figyelmes velem, ezért már szakítottam vele háromszor is, de mind a három szakítás után, hol két hétre rá, hol pár napra, de írt, h. sokat gondol rám stb... Miután adok még egy esélyt a kapcsolatnak, három napig minden jó, de utána újra előjönnek a régi problémák. Nem értem miért hív vissza, ha nem változik semmit? Legutóbbi szakításkor elmondtam neki azt is h. egyszer megcsaltam a volt pasimmal és még ez sem zavarta. (tudom ez nem szép dolog, de így alakult) Fura ez nekem. Csak a szex miatt hiányoznék neki?
2010. jún. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasink csak a szex ami hiányzik. Abban biztos szerinte jó vagy és ő ezt maximálisan ki is használja. Nagyon hüle vagy, hogy hagyod magad.
2010. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemtom....lehet...nagy esély van rá:)
2010. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szivem kuglofjanak egyetlen szem mazsolaja. Ez nem kapcsolat. Szep magyar szoval schoolboy/girl crush.
2010. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szeret téged, csak nem tudja jól kimutatni. Biztos sokat őrlődik magában ezért. Hogy jut eszedbe az, hogy csak a szexre kellenél? (-:
2010. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ez neked? Boldog vagy mellette? Nem hinném. Találsz jobbat is. Ha 3 napig minden jó utána meg beüt a krach akkor hagyd. És nem érdekli, hogy megcsaltad? Hát akkor csak a szex miatt van veled.:S Hagyd el.. ez neked sem jó hosszú távon:S 17/L
2010. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű. ha nem is csak a szex miatt,de h változni esze ágában sincs az tuti. vagy csak játszadozik.. inkább tanulj a hibából h már hányszor visszamentél hozzá, látod semmi értelme, hagyd az egészet. keress vmi normális pasit aki foglalkozik is veled.ha szeretne ez a srác akkor nem csinálná ezt, hanem az első szakítás után elgondolkodott volna és azon lenne h igyekezzen javítani.
2010. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!