Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexuálpszichológus segíthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuálpszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Olyan nők / hölgyek véleményére lennék kíváncsi, akiknek a szexuális érdeklődésük alacsony vagy nem is létezik, viszont párkapcsolatban élnek.

A párotok is hasonlóan alacsony libidójú? Ha nem hogyan viseli? Te mit teszel ez ellen, már ha teszel valamit. Szexuálpszichológus tud segíteni?


Én 28 éves nő vagyok, és sajnos egyáltalán nem érdekel a szex, pedig kifejezetten csinosnak, jó alakúnak mondanak. Az eddigi párkapcsolataim is mind a szex hiánya miatt futottak zátonyra. Úgy érzem egyedül maradok, mert egyszerűen a szex csak nyűg a nyakamon. Egy csodás nap végén semmi kedvem sincs elrontani az estét azzal, hogy végig kell szenvednek egy órát a párommal. Csúnyán hangzik, de már az elkeseredés beszél belőlem. Tudom hogy a szex másoknak fontos, de én nem találok benne semmi pozitívumot. El szeretnék menni orvoshoz, de félek hogy csak a pénzem veszik a dologba. Sosem volt még orgazmusom, fogalmam sincs mi is az. Eléggé kétségbe vagyok esve, mert amúgy hiányzik egy társ, de így azt hiszem nem fogok kelleni senkinek.



2018. máj. 2. 22:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes lenne kideríteni ennek a dolognak a hátterét!

Szakemberhez fordulj, csak ő tud segíteni.


Kezdetnek a kórházi ingyenes pszichológussal is próbálkozhatsz, így a pénzed miatt nem kell aggódnod addig.


Hormonális dolog is lehet, valóban, szóval vérvételre stámíthatsz.


Szóval szakember!

2018. máj. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!