Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ennyi idő után "extra korai" magömlése van a férjemnek? Szexuálpszichológus segíthet tényleg csak?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve vagyunk házasok, mégis már előjáték közben is elment legutóbb a férjem. Jó, mondjuk többnyire régen sem volt hosszú menet az átlag, de ez már nagyon durva. Gondoltuk, elmegyünk valahova, de ahogy utána néztem 10E ft-tól van egy alkalom. Na most nekünk még 4-5 alkalom bele is férne ennyiért, de ugye jóval több azért egy igazi "kezelés". Szerintetek mit tudunk még kezdeni?
2011. nov. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Irány a gyógyszertár, irassatok fel lidokain sprayt! Sex előtt befújni a répa fejét és pár perc után mehet a gyepa!
2011. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre is gondoltunk, de azért ez nem megoldás
2011. nov. 18. 15:00
 3/5 anonim válasza:

Valószínűleg, valamelyik régóta szedett gyógyszertől is lehet, vagy pedig prosztata gyulladástól, ami sajnos tünetmentes is lehet. GO el az urológushoz, hogy legalább azt kiszűrjék.

Ha pozitív a vizsgálat, akkor..

Esetleg igyon - egyen kevesebb olyat(gyógyszer is lehet) ami ingerültséget okozhat. Gyógyszer pl.:antihisztaminok

kaja/ital.. kávé tea koffein...

2011. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szexuálpszichológus? Te miről beszélsz?! Andrológus kell ide! Nők b+........
2011. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked is köszönöm a segítségedet, de miért kell így befejezni a mondatot? Ezért kérek segítséget. Ez nem csak női felfogás, férjem sem tudja mit kezdjen ezzel a helyzettel. Akit te ajánlottál az nem csak a gyermekvállalással és a merevedési problémákkal foglalkozik? Megpróbáltam utána nézni, de mindenhol csak ilyen eseteket ecsetel. Rendelői oldalakon sem találtam a panaszok között a korai magömlést. Ha tudsz még konkrétabban segíteni, kérlek írd le, de ha kérhetem ne ilyen stílusban. Szed egyébként gyógyszert a férjem, de mellékhatásnál ilyenek nem voltak (ötletnek eszembe se jutott, így jó volt).
2011. nov. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!