Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy a barátnőm a volt pasijához hasonlítgat állandóan?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja, ha csinálunk valamit, hogy a volt csávóval más volt sbstb...


Ez csak szerintem gáz, vagy más szerint is az?


2010. jún. 13. 21:02
 1/10 nielindi ***** válasza:
100%
nagyon gáz sztem.
2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz:S én a helyedben elbeszélgetnék vele arról, hogy túl van e a srácon vagy hogy gondolja az egészet!
2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez elég nagy baj.Adj neki ultimátumot:vagy leszokik erről,és túllép a pasin,vagy nincs értelme a kapcsolatotoknak!
2010. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet, amíg túllép a volt pasin.
2010. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg a volt párjához vonzódik még mindig érzelmileg, amit nagy valószínüséggel letagad.
2010. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem szabadna megengedned. Azt jelenti, hogy nem zárta le a dolgot a régivel.
2010. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem kidobnám a kukába.
2010. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyakorlatilag az exét csalja veled.
2010. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz szokás, én is csináltam régen, bár nálam ez bókot jelentett, mert az első barátom nagy tirpák volt, és kellemes csalódásként éltem meg, hogy máshogy is lehet bánni velem :). Aztán szólt a barátom, hogy ne emlegessem a régit ennyiszer, meg ne hasonlítgassam össze őket, ő anélkül is látja és nagyon örül, hogy jó nekem vele, és beláttam, hogy igaza van.


Nem biztos, hogy még mindig őt szereti, csak őt juttatja az eszébe minden, amit melletted még nem szokott meg. Az is lehet, hogy kicsit bizonytalan, és így akarja tapasztaltnak mutatni magát. Mindenképp jogos a kérésed, hogy szokjon le erről, egyszerűen mondd meg neki, nálam bevált. :)

2010. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van. Én is pont így vagyok, csak én magamtól is próbálok leszokni róla. Én is akkor szoktam hozzá hasonlítani, ha dicsérem, és pusztán csak azért, mert meglepődök, hogy jéééé, még vannak ilyen emberek:)
2010. jún. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!