Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mondja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondja ezt a barátom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van 1 csaj, akivel neten szokott beszélgetni, és néha rákérdezek, hogy miről beszél vele + ilyenek... akkor általában összeveszünk és a barátom a fejemhez vágja, hogy semmi közöm ahhoz, hogy ő kikkel barátkozik a neten! Mellesleg megjegyezném, hogy régebben nekem is volt 1-2 haverom msn-en, akikkel beszéltem, de semmi komoly nem volt, tényleg csak haverok voltak, és ő mindig elkezdett féltékenykedni rájuk, és rámparancsolt, hogy töröljem le őket... ez volt kb egy éve.. akkor most mivan?
2010. jún. 13. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
félig meddig igaza van
2010. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogy érted? ahogy mondtam, régen nekem is voltak haverjaim, és én mindent elmondtam róluk, hogy miről beszélünk stb. és még így is féltékenykedett, és mikor kérte h ne beszéljek velük, meg tettem, mert a barátom fontosabb volt, aztán megszakadt a kapcsolat, és töröltem (ezt is a barátom kérésére)...

én csak annyit kérdeztem, hogy miről beszélgetnek, és már egyből jön azzal h miért ellenőrizgetem..

2010. jún. 13. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor következőnek, ne kérdezd hogy miről beszélnek, hanem mondd meg neki, hogy törölje.
2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha már ennyitől felháborodik, hogy megkérdem, miről beszélnek, és azt mondja, semmi közöm hozzá, és hogy miért ellenőrizgetem, szerintem elég durván leoltana, ha megmondanám neki, hogy törölje le.. sőt lehet engem törölne le akkor, ki tudja..:S
2010. jún. 13. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyanús. Szerintem megérdemelne egy kis kutakodást.
2010. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen, én ezt nagyon nem érzem jogosnak, hogy én neki annak idején gondolkozás nélkül megtettem, amit kért, mégha 1 haveromat kellett is elveszitenem.. de ugylátszik az a csaj többet ér mint én, aki elvileg a barátnője..:S
2010. jún. 13. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem bizol a barátodban? Akkor ott elég komoly gondok vannak...
2010. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tudod az msn jelszavát? A többit gondold tovább....

Szerintem nem jogos.

2010. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem következő megoldás az, hogy találsz magadnak te is egy havert msn-re, vagy valahogy visszaveszed a régit.

Aztán majd akkor megmondod, hogy vagy törli a csajt, vagy akkor neked is lesznek mások akivel beszélgetsz msn-en, lehet választani.

2010. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!