Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki az 1 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki az 1 hónapos "hónapfordulónkra"?

Figyelt kérdés
1 hónapos hónap fordulonkra mit vegyek neki? 17 éves srác, kissé hungarista és nagyon rendes. Valami kis apróságra gondoltam. Mit javasoltok?
2010. jún. 13. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rotációs kapát
2010. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmit... Minek neki ajándék? Jutalomból, hogy immáron kerek 1 hónapja elvisel téged? :D Vagy mi?
2010. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy hónap az még semmi, ne vegyél konkrét ajándékot, menjetek el szórakozni(mozi, pizzázás stb)
2010. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy lemetszett színesbőrű fejét dobd az ölébe, azt mondva Neki "NESZE!".
2010. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
SEMMIT...
2010. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Borattól kérj egy üveg cigánykönnyet :)))
2010. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Pisai ferde tornyon egy varrógépen fejen álva szavald el a mongol himnuszt és közben nyalogasd a jobb szemgolyódat a ballal pedig kacsints a szemben álló ház B lépcsőházának kilincsél lévő molylepkére, és adj neki egy szál virágot...tecceni fog neki, sőt ha felveszed és kiteszed youtube-ra akkor mér 30.000.000 embernek is minimum
2010. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem lepd meg egy kis sűtivel , én ezt csináltam , vagy vegyél neki valami aproságot , pl. ha dohányzik akkor egy csini őngyújtot , vagy csak lejts neki egy szexi táncot hidd el hogy ennyinek őrűlni fog :)
2010. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mintha csak én tettem volna fel ezt a kérdést 3héttel ezelőtt. ugyanez a felállás...:)

én nem adtam neki semmit, csak rá 2 napra találkoztunk, és modntam neki h boldog hónapfordulót. egyébként ezen a hónapforduló utáni találkán volt mindkettőnknek az első csókja és tutti volt:P:P

ha nagyon akarsz vmit venni neki akkor szerintem vegyél neki piros fehér zöld karkötőt, vagy nagymagyarországos-turulmadaras nyakláncot, esetleg valami fekte pólot "magyaros " felirattal..de mondom sztem 1 hónap után semmit nem kell, csak ha ő is ad....ráérsz a 2 v 3 hónap után ajándékozni!:)

14/L

2010. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy képet, amin két szerelme van: Te, meg mondjuk valamelyik Jobbikos képviselő
2010. jún. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!