Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cuki, vicces vagy hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki, vicces vagy hülyének hinnétek a párotokat ffiak? 23/N

Figyelt kérdés

Komoly partner aki tud viselkedni bárhol.


De otthon mit szólnátok ha felbosszantaná valami és azt mondaná "verekedjetek" csak finoman és ő közben (a nő) "szétrobbbanok" cimű fejezet hangot adna ki. Mint egy mérges kutya.


Nem merem ezt felfhozni a páromnál nehogy betegnek higgyen se ez izgatna ls megnyugodnék tőle.



2018. máj. 4. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Vlsz hülyének hinném.
2018. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi a f...sz van? nem is értem...
2018. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Túl korán van még részegnek lenni.
2018. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Mármint hogy üssem meg? Eeeeee...


https://www.youtube.com/watch?v=4F4qzPbcFiA

2018. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én a kérdést sem ertem🤔🤔
2018. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem járnék kábszeres csajjal.
2018. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Én bírnám, szeretek lányokkal verekedni és hagyni magam majd aztán mégsem. :D

Csak egy kicsit harapós vagyok. Nehéz ellenállni egy szép, selymes popsinak.

2018. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

az összes csajom csinált ilyesmit,főleg hogy tudták én is járok már régóta edzeni.

és akkor jöttek ilyennek,hogy ezt védd ki!meg ezt!-és ütögetni akartak.

ilyenkor annyi volt,hogy jöttek nagy bátran és előadtam egy kis játékos érintőleges zónázást,ami egy kezdőt úgy össze tud zavarni,hogy azt se tudja most hova kapjon a lábához,vagy védje a fejét,vagy a hasát.

fél perc alatt el lehet bizonytalanítani vele egy bátortalan embert.

általában úgy fejeztem be mindig miután láttam hogy ott állnak ledermedve,megsértődve,hogy ez a paraszt nem hagyta nyerni őket,hogy-jaj na.gyere ide!-odajött, akkor egy belső gánccsal még letettem a földre és ezzel el is indult a "földharc".

2018. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Sejtem mire gondolsz a kérdésed alatt. Alapvetően ez is egy módszer arra, hogy az ember kivágja a feszültséget a kukába, remekül működik, működhet... Persze, megvannak a sajátos keretei, nagyjából olyan hasonlattal tudnék élni, mintha egy esernyő volna. Van az úgy, hogy csak több a baj vele, mint amennyit megold.

Szubjektív(ebb) szemléletben? Jó esély van rá, hogy tetszene, pozitívan értékelném. Mondjuk, manapság az emberi kapcsolataim sekélyek, párkapcsolatnak már csak a fogalmára emlékszem hosszú ideje, így, Kedves Kérdező, az általad felvázolt veszély nem fenyeget...

2018. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vicces. Én is szoktam néha bunyózni..na jó csak erősködni :-)
2018. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!