Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ti engednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti engednétek a párotokat, hogy ottalvós buliba menjen nélkületek, ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés
Ha több éve együtt vagytok, együtt is éltek... ti engednétek, hogy elmenjen ilyen 2 napos zártkörű buliba? Pl osztálytalálkozó, céges csapatépítő, stb. Úgy, hogy ellenkező neműek is lennének ott, nem vad idegenek, hanem akiket már ismer.
2018. ápr. 7. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Felnőtt ember, oda megy, ahova akar. Nem a kutyám.
2018. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
nem esne jol,dehat neha van ilyen
2018. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Persze, megbízom benne, van önbizalmam, így egy részt olyan jó, mint Én úgy se lenne, vagy ha megcsal, akkor Ő veszít a legtöbbet.
2018. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Párom csapatépítőn volt így. Nyilván a srácokkal aludt együtt. Nem mondom, hogy nem rágtam a kefét, mert nyilván az ördög sosem alszik, de most felnőtt embert hova korlátozzak? :)
2018. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

A párom nem a gyermekem vagy a cselédem, hogy dirigáljak neki. Nem én döntöm el, hogy hová mehet, és hová nem.

Ha meg valami aggályom van, akkor leülünk, és megbeszéljük. Értelmes, érett emberek módjára, és nem dirigálva, parancsolgatva. Egyébként meg: egy valamire való kapcsolat alapja a bizalom. Akit már a páromnak tekintek, abban bízok annyiban, hogy tudjam: nem fekszik le mással, csak mert épp lehetősége lenne rá.

2018. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A párom el sem menne egy ilyenre, ismerem jól. Strandra sem ment el a kollégáival. De ha el akarna, nincs jogom megtiltani. Bízom benne, de persze naiv nem vagyok. Ilyenkor nem lehet mit tenni.
2018. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

kérdező, nem a tulajdonod, érted?

mi az, hogy megengeded-e?


hát ki vagy te?


az anyja, a rendőrség, Isten?

2018. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
A csapatepito trening altalaban nem valaszthato, hanem kotelezoen ajanlott, szoval olyan nem johet szoba, hogy nem engedem el. A tobbi esetben meg attol fugg. Alapbol nem volna ezzel gondom mert ismerem ot es szerencsere o olyan tipus, akit csak nyomos indokkal lehet kirobbantani az otthonabol, ugyhogy meg en lennek az, aki biztatna, hogy jo lesz ez, menj csak. :D Ha nem rola lenne szo akkor lehet, hogy azert huznam a szamat, olvastam mar itt meredek torteneteket.
2018. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%
Engedném. Nem izgatna túlzottan, legfeljebb majd mesél utólag ezt-azt vagy ő, vagy más.
2018. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi az, hogy engedném? Nem kell nekem megengedni semmit, mert azt csinál, amit akar. Ahogy már írták előttem is, ő a párom, egy felnőtt ember és nem a kutyám, cselédem, gyerekem, akinek megszabhatom, hogy mikor, hol, kivel, mit szabad. Menjen csak nyugodtan, az ilyen események általában tök jó bulik szoktak lenni, én is tök szívesen járok el ilyen helyekre. Ha elém állna a párom, hogy nem enged el, akkor kiröhögném, ha pedig erősködne vagy hisztizne, akkor ott is hagynám a francba...
2018. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!