Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megcsalátok a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsalátok a párotokat? Ha igen miért? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyetlen pasimat csaltam meg,rogton a kapcs elejen,azert h az exszel lezarjam a regit,ami sikerult is.Maskulonben ott motoszkalt volna vegig a fejemben es tiszta lappal akartam indulni (tudom ez hulyen hangzik igy,de ez volt az igazsag).3honap mulva dobott:)))) nem bantam meg,bar nem tartom gerinces megoldasnak. Se elotte se utan nem csaltam meg senkit,nem az en mufajom.
2018. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Volt olyan akit igen, többször is. Azért, mert éretlen voltam, mindig amikor szakítani akartam vele öngyilkossággal fenyegetőzött és nem mertem kilépni. Azt gondoltam, ha megcsalom és elmondom neki, elküld majd a fenébe,de "rendes" volt és megbocsátott. Nagyon nehezen tudtam csak lelépni. Az egyiket megbántam, a másikat nem, mert nagyon jó volt a szex.
2018. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudom kinek mi a megcsalás. Én megcsalom, nekem nincs ezzel gondom, mert nekem a párkapcsolat játék.
2018. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Az exem nem volt jó az ágyban es nem tudott kielégíteni. Kicsi és vekony volt a nemi szerve.Emiatt párszor vissza mentem szexelni az első pasimhoz. Neki nagy intim mérete volt. Nem bántam meg. A kapcsolat több dolog miatt sem működött.
2018. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen volt megcsaltam a baratnőmet mert nem igazán kaptam semmit tőle !

Örültem neki hogy más is volt mellette !!

2018. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, folyamatosan megcsalom a barátnőmet, mert szerintem ha nem tudja meg, akkor nincs ezzel probléma.

Szerintem ő is megcsal engem.

2018. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem csaltam meg soha senkit
2018. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Igen,18 évesen...volt egy komoly(nak tűnő) már 2 éve tartó kapcsolatom.....vele is veszítettem el,nagyon szerettem.....olyannyira,hogy udvarolni is én jártam hozzá minden egyes hétvégén...ő már dolgozott, egy étteremben volt szakács,az étterem este 10-kor zárt....ő rendszeresen hajnalban ért haza, míg én vártam...elég szar volt, de próbáltam.megértő lenni.....úgy alakult,hogy másik suliba kerültem,a városból csak délután fél 4-kor indult haza busz.....ezért addig én egy közeli bárba mentem be kávézni,kicsit előre tanulni stb.....ott figyelt fel rám a pultos srác, nekem pedig tetszett,hogy érdeklem, tetszem neki....csapta a szelet egy darabig, mígnem belészerettem....nem feküdtem le vele, de szerelmes lettem....sokat voltunk kettesben,chaten beszélgettünk állandóan és hát csókolóztunk amikor csak tehettük....a barátom pedig elolvasta a levelezésünket.....így lebuktam,nyílván azonnal szakított velem, de fél évig két fiúval jártam, ami kőkemény megcsalás (a másik srác tudta,hogy van barátom, ahogy én is tudtam, hogy neki van barátnője).....

Meg is bántam a dolgot,meg nem is....

Megbántam, mert megbántottam azt a fiút,de nem bántam meg, mert tudom,hogy minden ok-okozat....

Ha akkor nem teszem meg ezt a lépést, most nem vagyok boldog a férjemmel (ő nincs benne a fent írtakban),és a hamarosan két fiammal....

2018. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, soha senkit.
2018. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Az első pasimat. 4 évug voltunk együtt. A végén állandóan veszekedett, hogy én így- úgy megcsalom. Pedig soha még csak nem is gondoltam rá. Aztán egyszer betelt a pohár, mert fel is pofozott. Elmentem otthonról, kerítettem egy pasit, és alaposan megcsaltam. Hazamentem, és megmondtam neki, hogy most már megcsaltam, és megkérdeztem,hogy élvezte- e, mert én nagyon.
2018. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!