Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha kiderülne, hogy a barátotok elmondta az egyik nagyon pletykás haverjának, hogy szüzek vagytok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Miért, ez szégyelni való?
2018. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

Lány: Aranyos, jajdejó, nem járt benne senki, érintetlen


Fiú: Lúzer, mamlasz, béna, tapasztalatlan

2018. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem örülnék neki, sőt... Semmi szégyellnivaló vagy probléma nincsen abban, ha valaki szűz, illetve nem is egy olyan dologról van szó, amit ezeréves sötét titkok öveznek (most aki régebb óta ismer valakit, annak úgyis feltűnik, hogy még nem volt senkije), de ez akkor sem egy olyan dolog, amit meg kell osztani másokkal vagy ki kell beszélni. Én úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a saját magánügye és párkapcsolaton kívül nem kell erről beszélni, legalábbis nekem eszembe sem jutna...Vannak barátaim, közük szűzek, nem szűzek, szinglik, nem szinglik is, de egyikükkel sem téma a szexuális életünk. Akkor ennyiből majd azt is elmeséli neki, ha lefekszünk egymással, küld neki sms-t vagy élőben közvetíti, hogy mit történik? Vagy egyeseknél azt is meg szokás beszélni, hogy ki hány nővel/férfival feküdt le stb.? Hát nekem ez új és nem értem...
2018. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, mert nem szégyellem. A barátommal viszont hanyagolnám a kapcsolatot, ha megtudnám, hogy az ilyen privát jellegű dolgaimat elmondja másoknak.
2018. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Megrendülne a barátomba vetett bizalmam. Tudom, hogy minden mást is elmesélne rólam és ezt nem akarom megvárni. Kell, hogy legyen köztünk egy titoktartó szövetség. Aztán azt írod szűz vagy, nem pedig voltál. Vagyis még nem vagytok olyan viszonyban, hogy lefeküdjetek, ő pedig már e legelején ilyen dolgokat kifecseg... Nem fog ez téged később se tisztelni.


Amúgy meg miért csak a haverját hívod pletykásnak? Szerinted amit ő csinált az nem pletyizés? :D Madarat tolláról, embert barátjáról. Ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=oMH_WWL9Rac

2018. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!