Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mennyire lehet elfelejteni 2-3 pofont?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk első időszakában nem volt gond a pénzzel semelyik irányból.Aztán nem volt bevételem,és jöttek a gondok,lekezelően viselkedett velem,és volt pár nagyobb balhénk,amiben pofon is volt.Mindketten máshogy emlékszünk ezekre,de én tudom mi hogy történt.Eltelt azóta 3 év,időközben külön is mentünk,neki 1évig volt másik kapcsolata.Most én rendesen dolgozok,fenntartom magam azért,de jön azzal a szöveggel hogy együtt könnyebb lenne anyagilag,megint udvarolni próbál,de nagyon nem bízok meg benne.Ami miatt gondolkozok azon hogy mi legyen,én azóta se találtam senkit,igaz nagyon nem is akartam,mert nincs kedvem már ismerkedni.Viszont félek attól ez miatt hogy végleg egyedül maradok.Mert eddig barátként számíthattam rá,sok mindenben segített,de ha erre a feltevésére nemet mondok,így barátilag is el fog tűnni.Érdemes elfelejteni a múltat,vagy jobb ha egyedül senyvedek életem mocsarában ? Mert jelenleg mocsár van amiben tapicskolok mindenféle téren.
2018. máj. 4. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Jól értem, újra összejönnél azzal, aki felpofozott, csak hogy ne legyél egyedül?


Néha úgy érzem, nem értem az embereket...

2018. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha a mocsárból át akarsz lépni a fosba, akkor kezdd újra vele.
2018. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én a pofont vissza adtam volna neki,utána kivágtam volna. Inkább lennék macskàs néni. Majd megüt újra.....
2018. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fizikai erőszakot nem lehet kimagyarázni, és elfelejteni sem. Nem maradsz végleg egyedül, de ha összejössz vele megint, akkor megtagadod magadtól az esélyt, hogy valaha is normális párod lesz.

Meg aztán nem tudom; ha választanom kéne az örökös egyedüllét és egy senkiházi, agresszív társ között, akkor boldogan választanám a saját társaságomat...

2018. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően rosszul látod a helyzetedet. Most nincs senkid, ez egy átmeneti állapot. Írod is, hogy nem is nagyon akartál ismerkedni. És most úgy látod a helyzetedet, hogy vagy egy párkapcsolat azzal a férfival aki megalázott és felpofozott vagy az örökös magány...(hallod a hegedű panaszos búgását a háttérben?) Amikor valóban úgy néz ki a helyet hogy egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme, ő nem szeret és nem tisztel téged és te ezt tudod. Tehát igazából a kérdés az, hogy akarsz-e igazán társat találni vagy sem. Ha akarsz, fogsz. Ha nem akarsz, nem nagyon fogsz. Előbb dolgozz magadon, az önbecsüléseden, a saját életeden, szerezz minőségi baráti kapcsolatokat, ne ezzel a trógerrel lógj. Én nem engedném annak az embernek aki felpofozott, hogy segítsen nekem akár barátként is. mert nem az. a barátaim nem ütnek meg. A Barátom meg pláne.


Dolgozz magadon, és változni fog a helyzet. Ezt a hülyét meg felejtsd el.

2018. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ismerkedni gyáva vagy, de aki házhoz jön, az mégis jó lenne, még ha meg is pofoz néha.
2018. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, akkor sajnos, mint ahogy eddig is, most is és eztán is te húzod a rövidebbet. Hogy miért ? Mert neked nincs annyi előjogod. Tudod, ha férfi lennél, akkor, rendelkeznél a megbocsátás kiváltságával, de hát egy nő ugye ilyet nem tehet, még ha ő maga akarná, akkor se. Ha meg is tenné, bélyeget sütnek rá és arra, akit "szeret"....hát remélem férfi vagy. Oké, cinizmus off. Mi nem dönthetünk helyetted, te tudod mit szeretnél és mit érzel a másik iránt. Annyi, hogy lásd tisztán a helyzeted. Ahogy mondtad, anyagi függőséged már nincs, érzelmi esetleg, de az a te hülyeséged. Mindened megvan legyél nő vagy férfi, hogy a kapcsolatod partneri és ne hierarchikus legyen, még ha úgy is döntesz. Azt ne felejtsd el, hogy nem vagy áldozat.

31/f

2018. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne elfelejteni? Rendszeresen kapsz pár újabb taslit, nehogy elfelejtsd.

De a lényeg, hogy a pasi anyagilag jobban járna, ha te odaadod neki a fizetésedet. Nyíltan kimondja, hogy ki is használna.

Vélem jobban járnál. Én beérem azzal, ha rendszeresen átutalod a fizud, és soha nem is találkozunk, tehát a pofozkodás teljesen kizárt.

2018. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!