Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a szeretőmet?

Figyelt kérdés
Volt egy megtévelyedésem: Összejöttem egyik munkatársnőmmel titokban. 1évig összejártunk szexelni titokban.Egyásba szerettünk,ő akart volna többet is. Ott akarta hagyni az akkori barátját mert velem szeretett volna összejönni rendesen és azt akarta én is hagyjam ott a feleségem.Én viszont nem mertem vele összejönni mert elég könnyűvérű tipus volt,több ismerősöm is megdugta már.Ezt nem bírtam volna fölvállalni,viszont az tény hogy vele éltem át a legjobb szexuális élményeimet(és a teste számomra egy álom,bomba alkat). Végül megszakítottam vele a kapcsolatot. Viszont eltelt 2 év és még napi szinten eszembe jut és ő is próbálkozik nálam azóta is. Nemtudom mitévő legyek,de ilyen nőt nem merek felvállalni akit kb az nem dugott meg aki nem akart. A feleségem közelébe se lép szexuálisan azóta nem is nagyon kívánom (kb 2 hetente 1szer vagyunk együtt azt is kb muszályból csinálom),viszont jó háziasszony. Mióta nincs a szeretőm motiválatlan,üresnek,vegetatívnak érzem az életem. Nemtudom mitévő legyek.
2018. ápr. 1. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

1, a drága jó feleséged nem ezt érdemli, nem Téged érdemel hanem nálad sokkal jobbat. Neked el kéne válnod mert undorító amit művelsz a feleségeddel, gerinctelen. És gyáva vagy.


2. te is azok közé tartozol akik megdugták a nőt, szóval jobb ha ez nem okoz neked problémát.

2018. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
úristen XD milyen ember lehetsz te. :D össze-visszkefélsz, mint a kutyák, és még a muszáj-t és ly-vel írod. Te Jó Ég! Szerintem ásd el magad jóóóóóóóóó mélyre fiacskám :))
2018. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze itt mindenki szent a gyakorin,ti még véletlenül se léptetek félre...:D
2018. ápr. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!