Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hónapok óta tetszik egy lány. Ez önmagában nem is lenne gáz, de szegényebb is tőlem, aminek a szüleim nem örülnének. (a szegénységet nem úgy kell érteni, hogy nincs mit enniük, henem mint egy sima, átlagos család)

Nekem most is van barátnőm, de ez már egy kihűlt kapcsolat, én legalábbis már szeretem őt. Ha tudnám, hogy anyámék elfogadnák a lányt, már rég szakítottam volna a mostani "bnőmmel", de sajnos nem így van. Egyszer már célozgattam rá, hogy, mit szólnának hozzá, de nem nagyon rajongtak az ötletért.

Mostanában viszont rengeteg gondolok a lányra, és nagyon szeretnék vele összejönni, de félek a szüleim reakciójától, és azt sem szeretném, ha megbántanák a lányt.


Hogyan adagoljam be a szüleimnek, hogy nem minden a pénz és hogy egy szegényebb lánnyal is lehetnék boldog?


2010. jún. 13. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Úgy hogy odamész és azt mondod neki hogy "nem minden a pénz és egy szegényebb lánnyal is lehetnék boldog"
2010. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz' szépen!


Úgylátom felesleges volt ide regisztrálni!

2010. jún. 13. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleid egy par*sztok, mond meg nekik hogy ki nem szarja le hogy szegényebb? nem az számít, és kérdezd meg tőlük hogy ők mindig olyan gazdagok voltak mint most?
2010. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bazzeg, nem a 18. században élünk, semmi bajotok nem lesz abból, ha összejössz egy szegényebb lánnyal -.-"
2010. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na,na szidni nem kellene őket, mégis csak a szüleim, csak hát kicsit sznobok. Egyébként eldöntöttem! Holnap megkeresem a lányt, elhívom valahova és megmondom neki, hogy ez van. ha összejön velem, bemutatom a szüleimnek, ha pedig támadni próbálják megvédem!
2010. jún. 13. 23:21
 6/8 A kérdező kommentje:

"semmi bajotok nem lesz abból, ha összejössz egy szegényebb lánnyal"


Ezt nekem ne mondd, én tudom. Szüleimnek próbáld beadagolni!

2010. jún. 13. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted,kiállsz mellette.Én tudom,mennyire tud fájni,mikor azért szakítanak Veled,mert egyszerű emberek lánya vagy.Szóval szerintem ne hagyd,hogy elb@sszák az életed!
2010. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom szidni a szüleidet, de én nagyon remélem, hogy sose fogok ilyen szülők lányába szerelmes lenni, baromság ez a pénzügyi megkülönböztetés, apám informatikus konzulens, ami azt jelenti, hogy félévig annyit keres naponta mint egy átlagos ember hónaponta, aztán pedig addig visszamegy egy tök átlagos állásba, mig nincs megint jó ajánlata. Nehogymár attol az én értékem válltozzon, hogy éppen mennyit keresnek a szüleim!
2010. jún. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!