Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk: ti összejönnetek komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: ti összejönnetek komoly kapcsolatra egy 135-140 cm magas, normál testalkatú nővel?

Figyelt kérdés

Tehát nem a klasszikus rövid-görbe láb és furcsa arc, pont úgy néz ki, mint egy átlagos alacsonyabb lány, csak olyan magas (mély), mint egy 8-10 éves kislány.

Az is fontos, hogy komoly kapcsolatra!! Tehát bemutatod a barátaidnak, együtt nyaraltok, kézen fogva mentek az utcán.

Azt tudom, hogy ha szép az arca és nem kövér, akkor dugnátok. 😂😉

Te hány centi vagy?

Előre is köszönöm a választ!



#hátrány #alacsonyság #átlagnál alacsonyabb
2018. máj. 5. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
180 és igen.:)
2018. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha normális, akkor igen. Én viszont nem kellenék neki, mert csak 170 cm vagyok.
2018. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Az alapján, hogy mennyi ide írogató 160-170 cm-es férfi panaszkodik arról, hogy nem talál párt, van kiből válogatnod! :D És még jól is mutatnátok együtt! Hajrá!
2018. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Hú, nem tudom így hirtelen. Tetszenek az alacsonyabb lányok, de 150 cm. alá nem szívesen mennék. Először látnom kellene, de nem hiszem. Az milyen már, hogy a barátnőm a pultot sem éri fel egy postán.

Természetesen, ha szép az arca és nem kövér akkor dugnám kegyetlenül. 😁

173

2018. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Pont nemrég láttam egy ilyen "arányos" törpe alkatú lányt a metrón.


Így is nagyon érdekes látványt nyújtott, de biztos, hogy sokan(nagyrészt 160 körüli férfiak) mindenüket odaadnák végre egy náluk alacsonyabb nőért, akárhogy is nézzen ki.

2018. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem igen.

31/f

2018. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ismerek egy 140 körüli ilyen lányt és van barátja aki olyan 170 körül lehet.

Mondhatni az esetem ha a lány alacsony, de ez kicsit sok, de nyilván ha a belső rendben van és vonzalmat érzek, akkor ez a magasság nem befolyásol.

23/f

2018. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a magasság párválasztásnál kb. utolsó szempont.
2018. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ne strapáljátok magatokat a privikkel!

Én 158 vagyok. De nem egyszer kaptam már meg, hogy cuki vagyok meg minden, de túl alacsony. (És nem 2 méteres pasiktól!)

Két 140 cm körüli lányt is ismerek. Nem csúnyák, nem kövérek, de évek óta nincs pasijuk.


Aki azt írja, hogy összejönne vele, az meg tudja saccolni, hogy kb. milyen magas az, aki 140?

2018. máj. 5. 11:53
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem jönnék, engem a magas, 190 körüli nők vonzanak.

186/F

2018. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!