Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel már lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dfhzu9fojg6zt kérdése:

A feleségemmel már lassan húsz éve vagyunk együtt. Két gyerek és minden összeköt minket. Eljár bulizni a barátnőivel. Engem viszont zavar a minden szombati bulizása ami már hónapok óta tart. Szerinte ez kikapcsolja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Semmit ne tegyél, ha ő ezt élvezi, csinálja. Szabad felnőtt ember, nem?
2018. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Te meg járj el bulizni péntekenként
2018. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Nőj fel!

Így egy tini gondolkodik ;)

2018. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Miért zavar vagy pontosan mi zavar ebben?

Félsz hogy megcsal? Vagy esetleg hogy nélküled érzi jól magát?

2018. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Semmit,az enyém is eljár.Miért zavar,félsz hogy megcsal?
2018. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Èsz megàll milyen vàlaszok vannak. Azèrt zavarja mert egy kèt gyerekes csalâdos nőnek MINDEN szombat este nem a bulizason kène az eszènek jàrni, mint egy tinilànynak. Menjen el nèha, de ez màr sok. Kèrdezd meg mit akar ebből kihozni, ès nem èrzi-e ègőnek, h csalàdanya lèvèn mint egy csitri úgy eljàrkàl.
2018. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
#6 Lehet kimaradt a fiatalkorából. Szerintem, amíg nem talajrészegen járkál haza, addig semmi gond nincs ezzel, mindenkinek kell a kikapcsolódás. Épp most írok egy dolgozatot a társadalom ítéletességéről, a te válaszod pont egy jó példa a “nem ismerem a körülményeket, de belepofázok és kisistennek képzelve magam ítélkezek” című jelenségre.
2018. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó! Mondjuk lehet, hogy 20 éve gürizik mint családanya és már pont nagyon unja, ezért kell neki valami kikapcsolódás!
2018. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, nem sz utolsó, hanem az utolsó előtti! Csak pont egyszerre írtunk.
2018. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

41 vagyok a gyerek mar nagy miert ne mehetnek el vegre lazitani?

Evekig ez csak a ferjem kivaltsaga volt. En meg maradtam otthon a gyerekkel. Most igy erzem magam jol. A bulizas sokesetben annyi h beulunk valahova egy pohar bor melle es dumalunk. De van h tancos helyre megyunk. Reszeg nem vagyok ejjel hazaerek.

Mi a gond???

2018. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!