Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadt ki ennyire ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ennyire ezen?

Figyelt kérdés
Barátnőm kiakadt, mert tegnap egy házibuliban felemeltem egy csajhaveromat és előtte hülyültünk kicsit. Tényleg olyan gáz viselkedés részemről?
2018. máj. 5. 18:45
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
35%

Ezért szerintem kicsit erős kiakadni, nem letapiztad és megcsókoltad, csak felemelted és elvoltatok, végülis a barátod.


Lehet kicsit féltékeny volt a csajra.

2018. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Deja vu: ezt a kérdést már hetekkel, hónapokkal ezelőtt is feltették. Ott is csak felemelte a srác a csajt, meg szórakoztak egy kicsit.
2018. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen? nem tudom, nem olvasgatom az összes kérdést.
2018. máj. 5. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdés már csak hogy hogy emelted fel, miért és hogy barátnőd ezt látta hallotta vagy inkább csak elképzelte?
2018. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!