Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki?

Figyelt kérdés
párom kapott egy felsőt tesójától és felpróbálta, majd megkérdezte, hogy hogy áll rajta...mondta, hogy őszintén válaszoljak. Mondtam neki, hogy nekem nem tetszik, mert nagyon színes, köves, csíkos és olyan romás. Erre úgy besértődött, hogy mindennek elmondott. De akkor basszus miért mondta, hogy őszintén mondjam el a véleményemet?

2018. ápr. 25. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen kislányok viselkednek így.

Te választottad őt, viseld is érte a következményeket.

2018. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy becsapta az ajtót amikor elment itthonról, hogy kiszakadt a zár a helyéről
2018. ápr. 25. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem tudja elviselni a negatív kritikát.
2018. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor cseréltesd le a zárat, amíg nincs otthon, aztán meg van oldva a probléma...

De javaslom inkább a kommunikációt, de ha zavar a gyerekes viselkedés, akkor lépj tovább. Ennyi.

2018. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Xd
2018. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
konkrétan nincs itthon egy másik zár. A legközelebbi hely ahol betudom szerezni az kb 30 kmre van, szóval a házat se szívesen hagynám itt tárva-nyitva.
2018. ápr. 25. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen butuska leánykák, akik az "őszintén mondd meg, hogy áll" alatt azt értik, hogy "mondd ezerszer, milyen szexi vagyok benne", és kiakadnak, mert "jaj, megsértette a hugicámat ez a f...kalap".

Én simán megmondanám neki, hogy ő kérte, hogy őszintén válaszoljak, és ez sztem őszintén romás.

2018. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy akkor minek kérdezted meg, ha utána meg nem tetszik amit hallasz...erre meg elviharzott
2018. ápr. 25. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nem hibaztal, mert o oszinteseget kert, te pedig oszinten valaszoltal. Szerintem o komolytalan egy kapcsolathoz.


23/L

2018. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt, mostanság csinálja ezt
2018. ápr. 27. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!