Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki párterápián?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki párterápián? Megéri?

Figyelt kérdés

Párommal bő egy hónapja folyamatosan öljük egymást, mindketten teljesen kivagyunk már lelkileg. Egyszer egyikünk akar szakítani, és a másik nem hagyja, aztán a másik, és akkor meg amaz nem hagyja. Jön pár nap ami jónak ígérkezik, hogy elindultunk már kifelé, aztán kezdődik előlről az egész. Nem bírja már egyikünk sem, de mégsem tudjuk egymást elengedni. Mindkettőnk legfőbb vágya hogy helyre tegyük.

Láttam van több helyen is ilyen, és vagy borsos áron, vagy ha TB-re, akkor akár heteket is kell várni.


2018. máj. 8. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Szeretot ujits be inkabb.

A megunas ellen nincs gyogymod.

2018. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk.


Arra volt jó, hogy a végén kulturáltan és békében tudtunk szakítani, nem egymást gyilkolva. Minden egyes alkalom csak azt erősítette meg bennünk, hogy a kapcsolatunknak lőttek. Mondjuk innen nézve is hasznos volt, mert legalább nyugodtan váltunk el, nem haragban.

2018. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párterápiának csak akkor van értelme, ha mindkét fél meg szeretné menteni a kapcsolatot.

Mi voltunk januárban, de mivel én eleve úgy mentem el, hogy a döntésem végeleges, így ilyen szempontból értelmetlen volt. De ha mindketten akarjátok, akkor működni fog!

Magánban voltunk, 15.000/alkalom, 2 hetente volt időpont (vagy lett volna, mi 2szer voltunk)

2018. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindkét fél akarja, hoyg megjavuljon a kapcsolat, akkor sikerülhet, amennyiben nincs valami nagyon komoly ellentét - de akkor meg az van, amit a második írt, hogy ezzel a segítséggel le tudjátok kulturáltan, veszekedés meg sárdobálás nélkül zárni.


Szóval szerintem mindenképpen megéri, mert egy kivülálló és hozzáértö szakember segít átlátni a problémáitokat. Sokszor ugyanis egyáltalán nem az az igazi gond, amin összekaptok, hanem az csak helyettesíti az eredeti okot, ami valamiért nem jön igazán elötérbe.

Így, hogy mindketten akarjátok a folytatást, feltétlen próbáljátok meg.

2018. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!