Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri küzdeni vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni vagy engedjem el? Közel 8 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés

Párom 1-2 hete közölte velem, hogy szakítani akar. Már régóta nem szerelmes belém elmondása alapján.

Mondtam neki, hogy természetes hogy 8 év után elmúlik a szerelem, de utána ha minden jól megy, megmarad egy mély szeretet. Azt mondja hogy szeret, de szeretne újra szerelmes lenni. + Kíváncsi arra, hogy mással milyen lenne. Nem kifejezetten szex, volt már előttem partnere, hanem kapcsolat stb.

Küzdjek érte 1-2 hónapig, érjem el hogy újra szerelmes legyen belém vagy annak nem lenne értelme? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Nem tudom elképzelni, hogy más legyen a párom és ne ő. Együtt terveztük a jövőt még egy pár hónappal ezelőtt. Jövőre lakást akartunk volna venni közösen...

28 évesek vagyunk mindketten, egyikünknek sem első kapcsolata.

A szakítást bonyolítja, hogy mindkettőnk szülei messze lakik, szakítás után hetekig együtt laknánk még.


2018. máj. 1. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Ő már nyilván döntött. Mit akarsz attól, aki téged nem akar? Nem értem.
2018. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Mi a nemed Kérdező?
2018. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igazából ő sem tudja pontosan mit akar. Egyszer úgy beszél, mintha már szakítottunk volna véglegesen, máskor meg azt tervezi hogy a pünkösdi hosszú hétvégén kivesz pár nap szabit hogy elmenjünk valahová.

Én mondtam neki, hogy nem akarok szakítani, ha lehet, akkor mentsük meg a kapcsolatot.

2018. máj. 1. 21:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már döntött. Nyilván nem könnyű neki sem kilépni ennyi év után, de ha már ilyen konkrétan kijelentette, hogy szeretne újra szerelmes lenni és mással kipróbálni, hogy milyen lehet a kapcsolat, akkor innentől kezdve csak egymás idejét raboljátok. Ha rá is tudod venni, hogy együtt maradjatok, már nem lenne ugyanolyan a kapcsolat, erőltetni pedig felesleges.
2018. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

#3

Majd lehet megbánja, hogy elveszített, de szerintem felesleges visszafognod, ha menni akar.

2018. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

"Már régóta nem szerelmes belém elmondása alapján."

"Kíváncsi arra, hogy mással milyen lenne."

Én hagynám.

Még időben bukott ki belőle. Lehetett volna rosszabb is.

Ne várd meg, hogy rosszabb legyen.

2018. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobb azonnal lezárni szomorú szemekkel, amit később megbánhat, mint könyörögni, aztán végignézni ahogy félrekefél, veszekedni, és örök haraggal elválni.
2018. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#6: Tudom mire gondolsz... Ha megtenné, legalább megkönnyítené a dolgokat.
2018. máj. 1. 21:57
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Pasi vagy csaj vagy? Beszélj már.
2018. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

#8

Persze, eldőlne a sorsotok... De nem hinném, hogy az lenne a megoldás. A szíved akkor is ugyanúgy fájna. Ha nem jobban.

2018. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!