Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A Barátnőm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A Barátnőm azt "akarja" hogy korlátozzam, de én nem vagyok ilyen.

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton eljátssza, hogy menni akar valahova, vagy találkozni valakivel, és ha azt mondom menjen nyugodtan, akkor haragszik, és összeveszünk. Azt akarja hallani hogy ne engedjem el, de én nem akarom korlátozni. Mit lehetne tenni?
2018. máj. 8. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Dobd ki a csajt, de gyorsan! Idióta hisztis p.csa!
2018. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Veszel egy ketrecet és indulhat is a sub-dom játék. Lehet még külön élvezné is.

De azt is teheted, hogy összehozod egy olyan pasival akikről az itteni csajok panaszkodnak. Ott levegőt sem vehet úgy, hogy a barátja ne figyelné a szeme sarkából.

2018. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében az elsővel értek egyet. Egyébként barátnődtől ez egy olyan kiprovokált helyzet, amire tulajdonképpen nincs is jó válasz. A legtöbben örülnének, ha a párjuk nem féltékenykedne és engedné élni őket.
2018. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És a legjobb hogy a végén beirja. Ő nem is akar menni. 1 nap veszekedés után irja be ezt.
2018. máj. 8. 15:57
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de hány éves a barátnőd? Ez a viselkedés abszolút nem passzol a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriába. Gyerekes és éretlen, szerintem minél hamarabb szakíts vele, mert ennek így semmi értelme.
2018. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy elképzelése/mintája arról, hogy egy kapcsolatnak milyennek "kellene" lennie és az ehhez szükséges viselkedést rendszeresen megkísérli kiváltani belōled, nem semmi.


Megpróbálhatod elmagyarázni neki a birtoklás és a szeretet közötti különbségeket.Elvégre ha korlátoznád akkor az arra lenne bizonyíték, hogy nem ōt szereted, csak a saját státuszod félted(önbizalomhiány,birtoklás). Örülhetne, hogy egészségesen állsz hozzá.


Viszont ha érzékelné a függetlenségedet akkor párhuzamos lenne a mechanizmus, de nem destruktív, tanulhatnátok belōle.


Te milyen gyakran csinálsz nélküle programokat és hogyan reagál rájuk?

2018. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

2x mentem el eddig a barátaimmal nélküle (csak azért mert nem akart jönni, pedig hivtam) 19 éves. És úgy reagált a végén, hogy nem aludt amíg nem mondtam neki, hogy hazaértem.


Szeret, mert nem akar menni igazából sehová nélkülem ,de akkor miért csinálja?Azt akarja hogy ne engedjem sehova, de miért?:D

2018. máj. 8. 16:08
 8/20 anonim ***** válasza:
Szüleivel milyen a kapcsolata, levált már róluk?
2018. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
messze laknak, néha találkozik velük.
2018. máj. 8. 16:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés információ.Volt már önálló teljesen?
2018. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!