Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egesznap fuvezik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt parommal. Eleinte minden szep es jo volt aztan a nagy tavolsag miatt idekoltoztem hozza es az eletem szo szerint egyik naprol a masikra pokolla valt.

Minden egyes nap reggeltol estig szivja ezt sz*ar fuvet vagy nem is tudom minek lehet ezt nevezni mert ugy nez ki tolle mint egy halott. Mar odaig fajultak a dolgok hogy szinte mindenet eladta csak hogy legyen ra valoja. A tervek szerint holnap indulnank ki Nemetorszagba melozni mar minden elvan intezve.

Probaltam mar vele tobbszor is beszelni de ha megkerdezem miert csinalja akkor azt a valaszt adja"nem tudom"

Minden nap megigeri hogy ez lesz az utolso szal cigi amit elsziv de nem tartja be,es ami a legborzasztobb tudja mennyire ellenzem es ez sem erdekli.

Egy hete azzal allt elo hogy 9-en ugyis indulunk ki Nemetbe nem fogom tudni csinalni.

Az a gondd hogy ezek ellenere is nagyon szeretem es nagyon szeretnek segiteni de mar nem latok ebbol az egeszbol kiutat.

Barmilyen tanacsot meghallgatok legyen az negativ pozitiv de kerlek titeket segitsetek!


2018. máj. 8. 16:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Magadon tudsz segíteni. Elhagyod.
2018. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem fogom tudni leszoktatni rolla igaz?
2018. máj. 8. 16:52
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is akar leszokni, akkor nem fog. Hagyd ott! (Azt hittem a mai lányok már öntudatosabbak és talpraesettebbek mint régen...)
2018. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De ezek az emberek nem gondolnak bele hogy mi lesz veluk a kesobbiekben?

Igy senki nem fog mellette maradni ha csak nem talal egy ugyan ilyen fuves not mint o maga

2018. máj. 8. 16:54
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is kint él, simán van ott is fű, ők is beszerezték. Ha neked ez nem fekszik, akkor elhagyod minél előbb. Mi sem vagyunk már együtt, az szedett szét minket. Az örökös bódult állapot. Néha oké lenne, nem zavart volna. De ami sok, az sok. Lépj.
2018. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Közölni kell vele, hogy Te szépen haza fogsz jönni, ha tovább csinálja. Lehet kicsit durva, meg fenyegetőzés, de, ha szeret téged annyira, akkor le fogja tenni. A függőkel sok a gond. Legyen az cigi, fű vagy egyéb drog. Nagyon gondold át, hogy így érdemes-e mellette maradni. Mert nem biztos, hogy leteszi. Nyilván először javítani próbáljuk a helyzetet, aztán, ha nem működik semmi mindenki menjen a maga útjára. Kitartást hozzá! Remélem sikerül! :)
2018. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Ezt ott bactad el, hogy amikor rájöttél, hogy drogozik, nem hagytad ott azonnal a picába.

De abban is biztos lehetsz, hogy ez külföldön se lesz így jó.

Első körben ki fogják rúgni a drog miatt. Aztán ha elfogy a muníció, akkor vagy elvonási tünetek lesznek, vagy kell egy új forrás. Tudod te mivel jár, ha Németországban droggal kapnak el?

2018. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

O mar volt kint Nemetorszagban,igaz nem sokaig masfel honapot de akkor nem csinalta mert csak o volt magyar egyedul es nem ertette a nyelvet.

Igen ott b*asztam el hogy nem hagytam ott mikor megtudtam. Sokszor mondtam mar neki hogy valasszon en vagy a fu .. volt hogy ossze ia pakoltam es elindultam haza de mindig utannam jott es azt mondta tenyleg ez az utolso szal amit ugye sosem tartott be.

2018. máj. 8. 17:00
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok, amúgy nekem "haver" barátom füvezett, de sokat, megbízhatatlan volt, szétesett, tarhált, azóta sem változott meg. Nem a fűvel van a gond, ahogy írták, hanem a függő az függő marad mindig is, te meg a szép éveidet bacod el rá. :/
2018. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már többször eljátszottátok hogy "ez az utolsó szál", akkor miről beszélünk?
2018. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!