Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én költözzem el az otthonunkból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én költözzem el az otthonunkból?

Figyelt kérdés
Megromlott a házasságom, én már nem akarom tovább folytatni, férjemnek akármit mondok , megígéri , hogy máshogy lesz de nem. Ő szerinte minden jó. Két kiskorú gyerekünk van, én nem akarok elköltözni a közös otthonunkból , hogy lehetne megoldani , hogy ő menjen el?

2018. máj. 8. 23:24
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Kifizeted a ház/lakás értékének a felét és akkor elköltözik.
2018. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Párterápia, békéltető testület nem tudná segíteni?
2018. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta. Anyukámék is ezt csinálták.
2018. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én bele fáradtam, ha ő semmit nem hallgat meg amit mondok neki.
2018. máj. 8. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Kifizeted a ház felét, mivel az közös tulajdon, ha nincs pénzed, akkor eladjátok és felezitek a pénzt.
2018. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50-50 % tulajdoni hányadotok van a házban/lakásban?
2018. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen 50-50%.
2018. máj. 9. 01:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar válni se, akkor menni se fog. Egyáltalán van hova mennie? Mert ha nincs, akkor válás után se teheted ki csak úgy. Sokan rekednek egy fedél alatt évekre, mire egyik fél kifizeti a másikat.
2018. máj. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te akarsz változtatni akkor neked kell költözni. Ne csak a szád járjon hanem tegyél is érte, ha neked ez nem jó, ahogy jelenleg élsz. A férjed biztos nem fog elköltözni, mert neki jó az ahogy most van.
2018. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!