Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja, hogy hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy hozzá költözzem, amikor még nagyon friss a kapcsolat és nem is szereti a sülve főve együttlevést?

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzetben vagyok, mert igen friss kapcsolatban vagyok, de már régóta ismerjük egymást a sráccal, (ő 28 én 26) csak most jöttünk össze. A srác elég szabadságigényes, amit én tolerálok is, nem akaszkodom rá, örülök, hogy ő sem akaszkodik rám. Viszont most erősen kérdezgeti, hogy odaköltözöm-e hozzá. Elég elfoglaltak vagyunk mind a ketten a munkánkkal, ezért van, hogy nem vagyunk sülve főve együtt. Egyszerűen nem értem hogy jön ebbe a képbe egy összeköltözés, amit láthatóan ő nagyon szeretne (de mi lehet a célja?). Azt sem tudom, hogy a jövőjét velem képzeli-e el, mert nem híve a családalapításnak. Milyen oka lehet arra, hogy azt szeretné költözzek oda?

2016. júl. 6. 10:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez megkérdőjeleződik benned, akkor hagyd az egészet. Én alig vártam, hogy minél többet lehessünk egymással a párommal és el sem tudtam volna képzelni, hogy ne éljünk együtt. Imádom minden percét, imádom, hogy nem kell várni, hogy láthassam újra, hanem minden este mellette alhatok el és reggel mellette ébredhetek... Ha benned ezek a vágyak nincsenek meg, szerintem felesleges... :(
2016. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne kelljen utazgatni egy dgásért?
2016. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2016. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Talán praktikus okokból: feleződik a rezsi, lesz aki mosogat, és még punci is lesz minden este. Aztán ha nem úgy alakulnak a dolgok, ő biztosan marad a lakásban, legfeljebb te nem.
2016. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, én szeretném, de a többi válaszoló véleménye az amit én is érzek, ezért volt úgy látszik még is jogos a kérdésem! és ezzel szerintem meg is válaszoltátok ezt a dolgot! mert hidd el egyes válaszoló (én örülök, hogy Neked ilyen jól összejött a Te pároddal), de nem minden összeköltözési megmozdulás mögött van ilyen romantikus szándék. Szóval köszi a válaszokat, nem biztos, hogy így van persze. Megkérdezni megkérdezhetem tőle, nem hiszem,hogy bevallaná, ami elég valószínű hogy : hát azért drágám mert így van otthon punci, meg kaja, szóval praktikussági okból...
2016. júl. 6. 10:30
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha sokat dolgozik elkél egy háztartási alkalmazott, akit természetben lehet fizetni :-P
2016. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hát...ebben a gondolatiságban nagyon is van logika..egyébként nem biztos, hogy ez nekem sértő (persze nem érzem magam háztartási alkalmazottnak attól, ha néha összedobok egy jó kaját meg beteszem a mosást). Persze én is családot szeretnék majd egy szép napon, de egyelőre ezt a felállást én is élhető életformának tartom (miért, a rezsi feleződése tényleg nem mindegy) vagy hülye vagyok?
2016. júl. 6. 10:35
 8/41 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, nekem ez fura, sosem jutott eszembe, hogy a barátom csak azért költözzön velem össze, hogy legyen egy fix punci meg cseléd a háznál, főleg, hogy tudom, ő egymagában is remekül el van.

De persze te ismered őt, te érzed, hogy mennyire ragaszkodik hozzád, vagy éppenséggel mennyire szeret. Nekem egy szép szerelmi vallomással indult a kapcsolatom, valószínűleg ezért nem is kérdőjeleződött meg bennem, hogy valóban ezt akarja - e vagy csak hülyít.

2016. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Hát teljesen igazad van, és igazából nekünk régebbre nyúlik vissza a közös történelmünk, és én is kaptam totális szerelmi vallomást egy éve kb. Most kicsit ellentmondásos dolgokat csinál, ezért is írtam ki a kérdést. Egyszerűen összezavar most ezzel a viselkedéssel: ragaszkodik hozzám, de még sem!:) Hát most mondd meg!
2016. júl. 6. 10:40
 10/41 anonim ***** válasza:
21%

Hat eleg olcson adod hallod.

Nekem szerelmi vallomas lanykeres gyuru 3 ev udvarlas utan kituzott eskuvoi datum kellett az osszekoltozeshez.

De hat mindenki mas es mas.

Csak majd ne csodalkozz ha jon jobb nalad akkor kidob.

2016. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!