Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor összejövök egy lánnyal, akkor elkezd hízni?

Figyelt kérdés
Nálam valamiert ez van mindig. Nem fogon megerteni miert mert altalaban nem valtozik az eletviteluk amikor velem osszejonnek. Nem drasztikus hizasrol van szo, de par kilo mindig felugrik es altalaban ilyenkor jon a rinyalas nekem de sosem tesznek ellene semmit. Annyira sosem zavart, bar fura hogy en nekem az eletem az edzes es evek ota kondizom, aztan akivel osszejovok az mindig behízik, hiaba adok tanacsokat hogy mivel elkerulheto vagy visszafordithato. Altalaban nem is valtoztatnak semmit hiszen ok nem is esznek sokat meg nem is akarnak dolgozni ellene mikor mar megtortent a dolog, csak a panaszkodas van.
2018. máj. 9. 20:59
1 2
 1/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Unalmas a szex közöttetek, kevés a mozgás közben és hát...


Viccet félre téve melletted lehet, hogy megnyugszanak. Boldoggá teszed őket és ha nyugodt az élete valakinek, akkor gyorsan felmegy pár kiló.

2018. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Azért híznak meg a barátnőid, mert te meg fogysz, és így kiegyenlítitek egymást.

Megoldás: kezdj el te hízni, és akkor a barátnőd fogyni fog! XD

2018. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Legalább ha híznak több hús lesz neked. Nagy test nagy élvezet. Ne zavarjon!
2018. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha nincs párjuk, akkor minden idegszálukkal arra koncentrálnak, hogy szerezzenek egyet, megy a diéta meg a sport ezerrel. Ha pedig épp van párjuk, akkor egy kicsit kinegednek. Inkább örülj neki, hogy melletted biztonságban érzik magukat, 2-3 kiló az semmi.
2018. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Másik megközelítés:


Ezek valószínűleg nem szerelem kapcsolatok, ilyenkor az evés pótcselekvés, "valami hiányzik".


Persze lehet mellé lőttem, de ha visszajelzel hálás leszek.:)

2018. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert nyeregben érzik magukat, fogtak maguknak pasit, innentől kezdve nem annyira fontos a jó alak.
2018. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát,ilyen stílussal nem is csodálom,hogy felszalad pár kiló. Pár kilón is úgy kiakadsz,hogy kérdést teszel fel.
2018. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy valaki a stressztől hízik.
2018. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az a fura, hogy mostanában nem lábfétises kérdések vannak, hanem ilyen hízós témájúak lettek a menők. Fura.
2018. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

túl jól főzöl :)

A kedvesem is felszedett 9 kilót - ő mondta, nekem nem tűnt fel. De hát én szeretem, nem méricskélem.

2018. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!